AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak, engelli kardeşleri ziyaret etti

İSTANBUL (AA) - AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, seçim çalışmaları kapsamında, Bahçelievler'de yaşayan bedensel engelli Ali ve Hasan Polat kardeşleri ziyaret etti.AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya...

AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak, engelli kardeşleri ziyaret etti

İSTANBUL (AA) - AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, seçim çalışmaları kapsamında, Bahçelievler'de yaşayan bedensel engelli Ali ve Hasan Polat kardeşleri ziyaret etti.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Polat kardeşler, Bayram Şenocak'ı görünce şaşkınlık ve büyük mutluluk yaşadı. Polat ailesi tarafından kapıda karşılanan İl Başkanı Şenocak, Ali ve Hasan Polat kardeşlerle bir süre sohbet etti.

Şenocak "Bu akşam benim için çok farklı çok anlamlı bir şey oldu, iyi ki buradayız. Her zaman onların yanındayız. Zaten arkadaş olmaya karar verdik, sık sık görüşeceğiz inşallah." ifadelerini kullandı.

Ziyarete ilişkin fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Şenocak, Twitter'daki hesabına "Ali ve Hasan Polat, iki engelli kardeşimiz. Azim ve çabalarıyla lise eğitimlerini tamamlamışlar, şimdi üniversite sınavlarına hazırlanıyorlar. Rabb'im böyle inançlı, böyle öz güvenli çocuklar yetiştiren anne babadan razı olsun." notunu düştü.

İki engelli kardeş 24 Haziran için "Durmak yok yola devam" değerlendirmesinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER