Ak Parti Kağıthane ’den ; CHP'ye ziyaret

Ak Parti Kağıthane İlçe Başkanı Faruk Gökkuş, belediye başkanı Fazlı Kılıç, beraberlerinde başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve yönetim kutulu üyeleriyle

Ak Parti Kağıthane ’den ; CHP'ye ziyaret

Ak Parti Kağıthane  İlçe Başkanı Faruk Gökkuş, belediye başkanı Fazlı Kılıç, beraberlerinde başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve yönetim kutulu üyeleriyle birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına bir ziyaret gerçekleştirdi.

CHP İlçe başkanı Mehmet Ali Yüksel ve arkadaşlarının sıcak ilgi gösterdiği ziyarette, çaylar yudumlandı, tatlılar yenildi.  Her iki başkan da  seçimlerle ilgili Türkiye geneli ve Kağıthane’de çıkacak sonuçlarla ilgili tahminlerde bulundu. Kardeşlik ve birlik mesajının verildiği, sohbet ortamının derinleştiği ziyarette, Kağıthane’deki propaganda sürecinin dostluk içerisinde geçtiği ifade edildi.

Başkan Fazlı Kılıç; Kağıthane’deki kardeşlik ikliminin hiç bozulmadığına değinerek tüm siyasi partilerin ilçe başkanlarına teşekkür etti. CHP İlçe Başkanı Mehmet Ali Yükseli ,ziyaretten  çok memnun olduğunu dile getirerek konuklarını kapıya kadar uğurlayarak yolcu etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 00:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER