Ak Parti Kağıthane ilçe başkanı belli oldu

Ak Parti Kağıthane İlçe Başkanı Belli oldu. Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Mevlüt Öztekin, ilçe başkanlığı için görevlendirildi

Ak Parti Kağıthane ilçe başkanı belli oldu

Ak Parti Kağıthane İlçe Başkanı Belli oldu. Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Mevlüt Öztekin,  ilçe başkanlığı için görevlendirildi. 1 Nisan Pazar Günü yapılacak Kağıthane 6. Olağan kongresinde ilçe başkanlığını devralacak olan Öztekin, 10 gün içerisinde müzakerelere başlayarak yeni yönetim listesini oluşturarak,  delegelere ve partililere sunacak.  Yahya Kemal Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek kongreye çok sayıda davetlinin katılması bekleniliyor.

MEVLÜT ÖZTEKİN KİMDİR:

1981 Ordu doğumlu, aslen Sivas Koyulhisarlı,  evli 1 çocuk babasıdır. orta ve lise tahsilini Kağıthane İmam Hatip Lisesi’nde  tamamladıktan sonra Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Üniversitede öğrenci fakülte başkanlığı ve gençlik teşkilatlarında aktif görevlerde bulundu.

2005 - 2009 yılları arasında özel sektörde yazılım mühendisi olarak çalıştı. 2005 - 2008 tarihleri arasında AK Parti İstanbul Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunan Öztekin, 29 Mart 2009 yerel seçimlerden sonra Kağıthane ve İ.B.B Meclis Üyesi seçilmiş olup halen Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Mevlüt Öztekin, çok  sayıda Sivaslı Sivil Toplum Kuruluşlarında görev alarak yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER