Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sarıyer'de

Seçimlere iki gün kala İstanbul'da olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sırasıyla Kartal, Maltepe, Ataşehir, Üsküdar, Sarıyer, Gaziosmanpaşa ve Beyoğlu'nda halka hitap etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sarıyer'de

Sarıyer'deki miting alana geçen Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları: 

Bay Muharrem kafayı Yavuz Sultan Seçim Köprüsü'ne taktı. Neymiş pahalıymış. Bayramda birinci köprü ücretsiz! İkinci köprü ücretsiz. Sen oradan geçersin. Ne diyor. Amerika'dan telefon geldi. Ya sana kimdem telefon geldi. Ha orada heralde bunların ofisi var. Büyük ihtimal oradan telefon geldi. O kadar koli koli belgeyi gazete küpürü olarak açıklamışlar. 

Sonra Bay Kemal inceledi.  Bay Kemal dedi ki, 'Bu raporlarla Amerika, FETÖ'yü Türkiye'ye vermesi lazım.' dedi mi? Ama Cumhurbaşkanı adayı başka konuşuyor Bay Kemal başka konuşuyor, şimdi bunların hangisine inanacağız. Bundan sonra özür dilediler mi? Dilemediler. Bunlar bu milletin Adalet Bakanlığı'na güvenmiyorlar, maalesef George'a güveniyorlar.

Bay Kemal 'Gel bakalım Muharrem' dedi. Pazardan sonra 'Git bakalım Muharrem' diyecek. Dükkanınızı çırağa teslim eder misiniz? Bunlar çırak bile değil, böyle bir riske girilir mi?

ABD’nin Cleveland’i varsa bizim de şehir hastanelerimiz var.

Biz istiyoruz ki gençliğimizi okumaya sevk edelim. Kıraathane deyince bunlar iskambil, okey oynanan yer anlıyor. Kıraat okumak, kıraathane okuma evi demektir bunu öğrenin.

UBER’den kurtuldunuz mı? Tek açıklamayla bitti. UBER’in patronu ziyaret etmek istedi ama sizi kıramazdım. Taksicilerden bir ricam var. Ne olur arabalarınızı temiz tutun, sigara içmeyin müşterilerinize de içtirmeyen.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2018, 22:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER