Kenan Abalı, Ak Partiden adaylık için başvurusunu yaptı

AK Parti'de, 24 Haziran 2018'de gerçekleştirilecek milletvekili genel seçimi için aday adaylığı sürüyor. Kağıthane’nin başarılı iş adamı Kenan Abalı adaylık başvurusunu yaptı.

Kenan Abalı, Ak Partiden adaylık için başvurusunu yaptı

Kenan Abalı adaylık başvurusunda İstanbul Ses Gazetesine yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında, bir nefer olarak ön saflarda yer almak istediğini ifade ederek, “Vekilliğe aday olmamdaki yegâne sebep; Halk ve siyasiler arasında köprü vazifesi kurma arzu ve isteğimdir.” dedi.

Politika dışında sivil toplum örgütleri içerisinde de aktif rol aldığını hatırlatan Kenan Abalı, “ Siyaset-Halk buluşmasını sağlamak, halkın içinde aktif, paylaşımcı, kapısı açık olan bir siyasetçi olacağım. Siyaset ve toplumsal liderlikten edindiğim tecrübeler ışığında; Halkı kin, nefret ve düşmanlıktan uzak tutacak projeler geliştirmek, gençlerimizin teröre bulaşmasını engellemek için projeler geliştirmek, Devletimin ve hükümetimizin açtığı ufukta yeni ışıklar saçacak milli ve manevi değerlere saygılı bir nesil yetiştirmek için çaba sarf edeceğim” dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER