Beyoğlu’nda korkutan yangın

Beyoğlu’nda 4 katlı bir binada yangın çıktı. Binada mahsur kalanları itfaiye ekipleri çıkardı.Yangın, 01.00 sıralarında Beyoğlu Şehit Muhtar Mahallesi Altın Bakkal Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokak üzerinde bulunan 4...

Beyoğlu’nda korkutan yangın

Beyoğlu’nda 4 katlı bir binada yangın çıktı. Binada mahsur kalanları itfaiye ekipleri çıkardı.

Yangın, 01.00 sıralarında Beyoğlu Şehit Muhtar Mahallesi Altın Bakkal Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokak üzerinde bulunan 4 katlı binanın birinci katında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Yangını fark eden vatandaşlar durumu hemen İtfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa sürede binaya gelen itfaiye ekipleri giriş kattaki yangına müdahale etti. Üst katlarda mahsur kalan üç kişi itfaiye ekipleri tarafından çıkarıldı. Dumandan etkilenen kişilerin ilk tedavisi olay yerinde yapıldıktan sonra kontrol amaçlı hastaneye götürüldü.

Yangını haber veren Mehmet Kırık, “En üstün bir altında bir bey vardı. Onun altında bir teyze ve dede vardı. Onların haricindekiler çıkmıştı diye biliyorum. Arkadaşımla birlikte haber verdik. Anında müdahale olmasaydı, büyük ihtimalle yan taraflara da sıçrardı” ifadelerini kullandı.

Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER