2. PDR KONFERANSI KARTAL’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Feyyaz Kaynak, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Şehir Üniversitesi işbirliği ile gerçekleş..

2. PDR KONFERANSI KARTAL’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Feyyaz Kaynak, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Şehir Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen 2. PDR (Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik) Konferansı’na katıldı.

İstanbul Şehir Üniversitesi Kartal yerleşkesinde bulunan konferans salonunda gerçekleştirilen 2. PDR Konferansı’na Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Feyyaz Kaynak’ın yanı sıra; Kartal Özel Eğitim Şube Müdürü Mine Hayta, İstanbul Şehir Üniversitesi Öğretim Üyeleri, Kartal’da görev yapan çok sayıda PDR öğretmenleri katıldı. İki gün sürecek olan konferansın ilk gününde Doç. Dr. İbrahim Şenay, ‘öfke kontrolü’,  Prof. Dr. Serap Yazıcı  ‘hukuk devleti’,  Dr. Öğretim Üyesi Fatıma Tuba Yaylacı ‘ergen psikolojisi’, Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Özel ‘liderlik stratejisi’ başlıklı sunumlarını gerçekleştirdi. Sunumunun ardından Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Feyyaz Kaynak, katılımcılara Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün sevgi ve selamlarını ileterek Doç. Dr. İbrahim Şenay’a plaket takdiminde bulundu.


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER