BAŞKAN ALTINOK ÖZ, CHP’NİN CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE’NİN KADIKÖY MİTİNGİNE KATILDI

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Kadıköy’de gerçekleşen gece miting..

BAŞKAN ALTINOK ÖZ, CHP’NİN CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE’NİN KADIKÖY MİTİNGİNE KATILDI
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Kadıköy’de gerçekleşen gece mitingine katıldı.

Mitinge, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; çok sayıda CHP Milletvekili, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları ve çok sayıda Kartal Belediyesi Meclis Üyesi katıldı.

“Çocukları dünya vatandaşı yapalım"
Gece geç saatlere kadar süren mitingde, Muharrem İnce yaptığı konuşmada, "16 yıl Türkiye'yi yönetiyor, ben diyorum ki bacası tüten fabrika, gençlere iş… Sanayinin dörtte biri atıl, gel bunu devreye sokalım. Tarıma dayalı sanayiyi kuralım. Üretim ekonomisini oluşturalım. Yatırımcıya güven verelim, Merkez Bankası’nı bağımsız kılalım. Eğitimi yeniden düzenleyip, çocuklara yabancı dil öğretelim. Onları dünya vatandaşı yapalım." ifadelerini kullandı.

Kadıköy'de karne günü olması dolayısıyla eylem yapan öğrencilere polisin sert müdahalede bulunmasını da eleştiren Muharrem İnce: "Karne günü 17-18 yaşındaki çocukları dövdüler. Ben de Erdoğan'a karne veriyorum. Beni de mi döveceksiniz? Hadi gelin bakalım. O çocuklar CHP'li değildi." dedi.

İnce daha önceki mitinglerinde verdiği barış ve uzlaşı mesajını da yineledi.Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER