BAŞKAN ALTINOK ÖZ “İÇ VE DIŞ SİYASET ÜZERİNE DÜŞÜNCELER” PANELİNE KATILDI

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği Mayıs ayı etkinlikleri kapsamında Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’n..

BAŞKAN ALTINOK ÖZ “İÇ VE DIŞ SİYASET ÜZERİNE DÜŞÜNCELER” PANELİNE KATILDI
Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği Mayıs ayı etkinlikleri kapsamında Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde Algan Hacaloğlu, Mustafa Özyürek ve Onur Öymen’in katıldığı bir panel düzenlendi. 

İç ve Dış Siyaset Üzerine Düşünceler adlı panele Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Mustafa Fehmi Okay, Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü Banu Kocadağ, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri, Meclis Üyeleri ile çok sayıda Kartallı vatandaş katıldı. Yaklaşık 2 saat süren panelin ardından üçü de yazar olan Algan Hacaloğlu, Mustafa Özyürek ve Onur Öymen kitaplarını imzaladı. 

Kartal Belediyesi Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenen panele iç ve dış siyasette önemli konumlarda bulunmuş üç ünlü isim katıldı. Her üçü de uzun yıllar milletvekilliği yapmış Algan Hacaloğlu, Mustafa Özyürek ve Onur Öymen, panele katılarak 3 önemli konuşma yaptı. İç ve dış siyasetin geçmişten günümüze geldiği nokta ve önümüzdeki tehlikelere değinerek geçmişten de örnekler ile konuşmalarını gerçekleştiren 3 önemli paneliste Kartallılar büyük ilgi gösterdi. Panelin sonunda Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, konuklara Kartal heykelciği ve çiçek takdim etti.

Plaket takdiminin ardından kitaplarını imzalayan Hacaloğlu, Özyürek ve Öymen için okurları sıraya girdi. 


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER