BAŞKAN AYDINER’DEN ÇOCUKLARA YAZ SÜRPRİZİ

Bayrampaşalı çocuklar, Bayrampaşa Belediyesi’nin yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği Çocuk Şenliği’nde gönüllerince eğlenerek, tatilin keyfini çıkarıyor. Çocuklar için büyük bir eğlenceye dönüşen şenlikte Başkan Atila Aydıner de çocukların mutluluğuna ortak oluyor.

BAŞKAN AYDINER’DEN ÇOCUKLARA YAZ SÜRPRİZİ

Bayrampaşa Dr. Fazıl Küçük ve Fatih Parkı’nda başlayan Çocuk Şenliği’nde Hacivat-Karagöz oyunları, animasyon ve illüzyon gösterileri, interaktif çocuk oyunları ile çeşitli yarışmalar düzenlendi. Alandaki oyun gruplarında gönüllerince eğlenen çocuklara patlamış mısır, pamuk şeker ve Osmanlı macunu ikram edildi.

Çocukların büyük ilgi gösterdiği etkinliğe Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan ve AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı da katıldı.

Şenlik alanına gelerek çocukların mutluluğuna ortak olan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz çocuk şenliğimizi Dr. Fazıl Küçük Parkı’nda başlattık. Şenliğimizi ilçemizin farklı mahallerinde ve parklarında devam ettireceğiz. Tüm çocukların gülmeye, eğlenmeye ve oynamaya hakkı vardır. O nedenle çocuklarımızın oyun alanlarının daraldığı bir zamanda böyle bir etkinlik alanını onların kullanımına sunuyoruz. Bu şenlikle gözbebeğimiz olan sevgili çocuklarımızın mutluluğuna mutluluk katmayı ve onların yaz tatilini keyifli bir şekilde geçirmelerini istiyoruz. Her projede olduğu gibi Bayrampaşa'yı çocuklarımıza, gençlerimize ve halkımıza layık bir ilçe yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

20 Haziran’da başlayan etkinlik 21 Haziran’da Dr. Fazıl Küçük ve Ahmet Sarıoğlu Parkı’nda devam edecek.


 


Kaynak: istanbulses/ Bayrampaşa


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER