BAYRAMPAŞALI KOMŞULAR İFTARDA BULUŞUYOR

Geleneksel ‘komşuluk iftarları’ kapsamında Bayrampaşalı komşuları iftarda buluşturmaya devam eden Bayrampaşa Belediyesi, on birinci iftar programını Yıldırım Mahallesi’nde düzenledi. İftar programına Başkan Atila Aydıner’in yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan da katılarak, vatandaşlarla birlikte iftar yaptı.

BAYRAMPAŞALI KOMŞULAR İFTARDA BULUŞUYOR

Bayrampaşa Belediyesi, ‘komşuluk iftarları’ kapsamında düzenlediği programla Yıldırım Mahallesi Başak Sokak’ta binlerce komşuyu aynı sofrada buluşturdu. Vatandaşların aynı duygularla aynı sofrayı paylaştığı programa Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ile çok sayıda kişi katıldı.

“GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN MİLLETİMİZ EN DOĞRU KARARI VERECEKTİR”
Ramazan’ın bereketini Bayrampaşalı komşularla paylaşmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Aydıner, “Allah’a şükürler olsun, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtulmak olan mübarek Ramazan ayının manevi atmosferini Bayrampaşa’daki komşularımız ve Balkanlar’daki Müslüman kardeşlerimiz ile hep birlikte yaşıyoruz.  İslam âlemi için vakit iftar vakti, ancak ülkemiz için vakit hem iftar, hem istikrar vakti. O nedenle 24 Haziran’da güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye için milletimizin en doğru kararı vereceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Milletvekili Hasan Turan da, “Bayrampaşa Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan programlarında muazzam bir manevi atmosfer var. Bu atmosfere şahit olarak, Bayrampaşalı vatandaşlarımız ile birlikte iftar yapmaktan gurur duydum” açıklamasında bulundu.

NAMAZGÂHA BÜYÜK İLGİ
İftar programının ardından Yıldırım Mahallesi İkizler Sokak muhtarlık binası yanındaki Namazgâh alanına geçen Başkan Aydıner, burada alanı dolduran vatandaşlarla sohbet etti, ardından da onlarla birlikte teravih namazı kıldı.


Kaynak: istanbulses/ Bayrampaşa


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER