ÇOCUK ŞENLİĞİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Bayrampaşa Belediyesi’nin yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği Çocuk Şenliği tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Ertuğrul Gazi Parkı’nda yapılan şenliğe Başkan Atila Aydıner de katılarak çocukların mutluluğuna ortak oldu. Çocukların yaz tatilini keyifli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen şenlik, 6 gün daha devam edecek.

ÇOCUK ŞENLİĞİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Bayrampaşalı çocuklar, Bayrampaşa Belediyesi’nin yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği Çocuk Şenliği’nde gönüllerince eğlenerek, tatilin keyfini çıkarıyor. Şenliklerde Hacivat-Karagöz oyunları, animasyon ve illüzyon gösterileri, interaktif çocuk oyunları ile çeşitli yarışmalar düzenleniyor. Şenliklerin yapıldığı alanlardaki oyun gruplarında gönüllerince eğlenen çocuklara patlamış mısır, pamuk şeker ve Osmanlı macunu ikram ediliyor.

“7’DEN 70’E TÜM BAYRAMPAŞA’NIN HİZMETKÂRIYIZ”
Çocukların gönüllerince eğlendiği şenliklere katılarak, onların bu mutluluğuna ortak olan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Sevgili çocuklarımıza karne hediyesi olarak ilçemizin tüm mahallelerinde bu şenlikleri düzenliyoruz. Çünkü biz, 7’den 70’e tüm Bayrampaşa’nın hizmetkârıyız. Ve sizlerin desteği ile inşallah bu hizmetkârlığımızı sürdürmeye kararlıyız. Gözbebeğimiz olan sevgili çocuklarımızın mutluluğuna mutluluk katmak ve onların yaz tatilini keyifli bir şekilde geçirmelerini sağlamak için bu şenlikleri düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

6 GÜN DAHA DEVAM EDECEK
Son olarak, iki gün boyunca, Kocatepe Mahallesi Ertuğrul Gazi Parkı’nda yapılan şenlik; 6-7 Temmuz’da Kartaltepe Mahallesi Mercan Parkı’nda, 8-9 Temmuz’da Altıntepsi Mahallesi Şair Baki Ortaokulu’nun bahçesinde, 10-11 Temmuz’da ise Vatan Mahallesi Şehit Metin Yüksel Parkı’nda düzenlenecek.


Kaynak: istanbulses/ Bayrampaşa
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER