KARTALLI VATANDAŞLARA BAYRAMDA ÜCRETSİZ MEZARLIK ULAŞIMI

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde sosyal belediyecilik anlayışı ile Kartallının her daim yanında olan Kartal Belediy..

KARTALLI VATANDAŞLARA BAYRAMDA ÜCRETSİZ MEZARLIK ULAŞIMI
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde sosyal belediyecilik anlayışı ile Kartallının her daim yanında olan Kartal Belediyesi, Ramazan Bayramı dolayısı ile yakınlarını kaybeden vatandaşlar için 3 gün boyunca Kartal Meydanı’ndan mezarlıklara araç tahsis etti.

Kartal Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü, Ramazan Bayramı dolayısıyla mezarlık ziyareti yapmak isteyen vatandaşlar için arefe günü ile bayramın 1. ve 2. günü olmak üzere 3 gün boyunca ücretsiz servis tahsis etti. Kartal Meydanı’ndan 14-15-16 Haziran günleri hareket eden servisler, saat 10.00, 11.00, 13.00, 14.00 ve 16.00’da mezarlıklara ücretsiz ulaşım hizmeti sağladı. Kartal Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan programla yüzlerce vatandaşın Soğanlık, Yakacık, Ortadağ, Kurtköy ve Yeni Şıhlı mezarlıklarına ulaşımı gerçekleştirildi. Ayrıca Soğanlık, Yakacık, Kartal mezarlıklarında Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kartal Belediyesi stantlarında mezarlık ziyaretine gelen vatandaşlara lokum ve kolonya ikramı yapılarak vatandaşların bayramı kutlandı.
Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER