KREŞLER MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET

Kartal Belediyesi Kreşler Müdürlüğü sorumluları, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.Ziyarette, Kartal Beled..

KREŞLER MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET
Kartal Belediyesi Kreşler Müdürlüğü sorumluları, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay ve Kreşler Müdürü Nazlı Enif Dipşar ile kreş sorumluları hazır bulundu. Başkan Altınok Öz, ziyaretten dolayı yaşadığı mutluğu dile getirerek misafirleri ile fotoğraf çektirdi. 

“Kreşler Müdürlüğü Modern Köy Enstitülerimizdir”

Başkan Altınok Öz, ziyarette şu ifadelere yer verdi: “Kartal Belediyesi Kreşler Müdürlüğü, modern köy enstitülerimizdir. Kreşler Müdürlüğü öğretmenlerimiz, bu yüzden ilçemizin en önemli hizmetlerinden birini yapıyor. Çünkü miniklerimizi yarınlara hazırlıyorlar… Çünkü dünya standartlarındaki eğitim ve öğretim programlarımızla; çocuklarımıza evrensel değerleri anlayan ve en önemlisi sorgulayan bir dünya görüşü kazandırıyorlar. Bütün Kreş öğretmenlerimizi tek tek kutluyorum. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı eğitim ve kültür savaşında, cephenin en önünde yer aldıkları için… Bugün, ziyaretimize gelen Kreşler Müdürümüz Nazlı Enif Dipşar ve tüm kreş sorumlularımıza sonsuz teşekkürler.”


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER