TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN SANDIK BAŞINA

BAŞKAN ALTINOK ÖZ OYUNU KULLANDIKartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, 27. dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimi için oyunu ..

TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN SANDIK BAŞINA
BAŞKAN ALTINOK ÖZ OYUNU KULLANDI

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, 27. dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimi için oyunu kullandı. Başkan Altınok Öz, Türkiye’nin geleceği için tüm vatandaşları oy kullanmaya davet etti. 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, 27. dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimi için oyunu eşi Feray Öz ve kızı Zeynep Öz ile birlikte kullandı. Sabahın erken saatlerinde Kordonboyu Mahallesi Doğa Koleji’nde ailecek oy kullanan Başkan Altınok Öz, sandık görevlilerine de gün boyu sürecek çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Altınok Öz, “Türkiye’nin geleceği için; Cumhuriyet, demokrasi ve adil bir ülke için oyumuzu kullandık. Vatana millete hayırlı olsun. Geleceğimiz için oy kullanalım.” dedi. Oyunu kullandıktan sonra vatandaşlarla sohbet eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Altınok Öz’e özellikle aileleriyle birlikte oy atmaya gelen çocuklar yoğun ilgi gösterdi.  Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER