CHP Kâğıthane’den iftar sofrası

Hemen her gün kurulan iftar sofralarına bir katkı da Cumhuriyet Halk Partisi Kağıthane ilçe Örgütünden gelirken, Kağıthane Meydanın’da ise 2 bin kişi vardı.

CHP Kâğıthane’den iftar sofrası

CHP Kâğıthane ilçe Başkanlığının, Kâğıthane Merkez de düzenlemiş olduğu iftar yemeğine Kâğıthaneliler yoğun ilgi gösterdi.

Bakırköy Belediyesi katkılarıyla düzenlenen, CHP Kâğıthane İlçe örgütü tarafından hazırlanan iftar programına, Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu, İstanbul Milletvekili CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, Didem Engin, 27. Dönem milletvekili adayı Gökhan Zeybek, Ahmet Ünal Çevikgöz, CHP İstanbul il başkan yardımcısı Saniye Yurdakul,   Saadet Partisi İstanbul il başkan yardımcısı Zeynel Keskin, Kağıthane esnaf odası başkanı Ömer Osmanoğlu, Kağıthane meclis üyeleri  Şafak Kır, Ali Ateş, Nezahat Köyel Irmak, Bülent Karakaş, Necla Karatepe, Gökhan Taştan, Av.Zeynel Öztürk, İş adamı Ender Aktaş, ilçe idarecileri, daire amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda Kağıthaneliler katıldı.

Yemek öncesi CHP Kâğıthane İlçe Başkanı Mehmet Ali Yüksel, kısa bir konuşma yaparak katılım gösteren Kâğıthanelilere teşekkür ederken, Başkan Mehmet Ali Yüksel şunları anlattı: "Bu mübarek günde bir aradayız. Bu ülkede en çok huzura ihtiyacımız var. Birlikte yaşamaya ihtiyacımız var. Dost olmaya, kardeş olmaya ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin seçimi kazanacağına, daha güzel günlerin beklediğine inanıyorum" dedi.

Kâğıthane’de olmaktan büyük bir keyif aldığını söyleyen, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu mübarek Ramazan Ayında ülkemizde ve yakın coğrafyamızda yaşanan acıların son bulmasını temenni ederek,” Ramazan ayının İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER