CHP Sarıyer, Reşitpaşa seçim bürosunun açılışını yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı Reşitpaşa Bürosunun açılışını yaptı.

CHP Sarıyer, Reşitpaşa seçim bürosunun açılışını yaptı.

Açılış öncesinde Reşitpaşa halkını ve esnafını ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç mahalle hakında detaylı bilgi alırken esnaf ve halkın dilek, istek ve şikayetlerini dinledi.

Esnaf ve halkın geçim sıkıntılarını aktarırken Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç halkın sorunlarına çözümün cevabını sandıkta verebileceklerini ve 24 Haziran 2018 günü yapacakları seçim ile ülkenin geleceğini belirleyeceklerini hatırlattı.

Bir çok esnaf üst, üste gelen seçimlerden ve ekonomik sıkıntılardan yakınırken esnaf ile alışveriş halindeki vatandaşlar da yaşadıkları sorunların başında ekonomik geçim sıkıntılarını dile getirdi.

Fatura tahsilatı yapan resmi kurumun ziyareti sırasında bir vatandaş, faturalara yansıtılan yeni bir bedel hakkında da bilgi verip bunun düzeltilmesi için Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç’a rica da bulundu. Fatura da yer alan bedel için yaptığı açıklamada 40 – 45 yıllık abonelere güvence adı altında %25 civarında ek bedel yansıtıldığını açıkladı.

Reşitpaşa Muhtarlığı ve Reşitpaşa Spor Kulübünü de ziyaret eden Sevim Yalınkılıç daha sonra Reşitpaşa İrtibat Bürosunun açılışı için büroya geçiş yaptı. Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç seçim startının ikinci büro açılışı olan Reşitpaşa İrtibat Bürosu için açıklamalar da bulundu. İktidara olan inancını ve çalışmalarda halkın CHP iktidarını istediklerinin altı çizilirken, Milletvekili aday adayları için başarılar dileyen Sevim Yalınkılıç parti emekçilerine ve üyelere kısa süre de çok fazla işimizin olduğunu hatırlattı.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yeter Büyükdurmuş’un da açılışta yaptığı konuşma ile Sarıyer örgütünün kenetlenip kısa süre de çok hızlı açılışlar ile öncü olduğunu belirtti. Parti emekçilerine ve üyelere bu hız ve tempo ile başarının elde edilebileceğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER