Bandırma'da "Sosyal Market Projesi"

BALIKESİR (AA) - CHP Bandırma Kadın Kolları tarafından "Sosyal Market Projesi" hayata geçirildi. Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Kayacık Mahallesi Muhtarlığı'ndaki törende yaptığı konuşmada, projede emeği geçenlere...

Bandırma'da

BALIKESİR (AA) - CHP Bandırma Kadın Kolları tarafından "Sosyal Market Projesi" hayata geçirildi.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Kayacık Mahallesi Muhtarlığı'ndaki törende yaptığı konuşmada, projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Kadınların başarısını kutlayan Mirza, "Kadınlar evde anne ve öğretmendir. Birçoğu evlerinde, kimi iş yerlerinde çalışır. Ülkemizde kadın olmak zor. Onlar sosyal yardımlara da çok önem veriyor. Bu projeyi de başarı ile sürdürüyorlar. İhtiyaç fazlası, hepimizin evinde ama kullanılabilir güzellikte, temiz, ütülenmiş bir şekildeki eşyaları getirerek, dağıtmak üzere bu marketi açtılar." dedi.

CHP Bandırma Kadın Kolları Başkanı Semiha Kandemir de "Alan el ile veren el arasında kurulan bu köprüde, emanetçisi olduğumuz yardımları yerine ulaştırmak için buradayız. Bu sosyal yardımlaşma projesinde çağrımıza destek veren herkese teşekkür ediyorum. Markette çocuk, kadın, erkek kıyafetleri var." ifadesini kullandı.

Konuşmaların ardından eşyalar, ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER