Bilecik'te PTT vatandaşın ayağına gidecek

BİLECİK (AA) - Bilecik PTT Başmüdürlüğü bünyesindeki araç filosuna, mobil hizmet aracı, iki hafif ticari araç ve 4 motosiklet daha eklendi.PTT'nin vatandaşın ayağına gideceğini belirten Bilecik PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt, araçların...

Bilecik'te PTT vatandaşın ayağına gidecek

BİLECİK (AA) - Bilecik PTT Başmüdürlüğü bünyesindeki araç filosuna, mobil hizmet aracı, iki hafif ticari araç ve 4 motosiklet daha eklendi.

PTT'nin vatandaşın ayağına gideceğini belirten Bilecik PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt, araçların tanıtım programında gazetecilere yaptığı açıklamada, kente yapılan ve yapılacak yatırımları anlattı.

Bozkurt, şöyle konuştu:

"Müdürlük bünyemizde APS kurye, posta ve kargo dağıtım ile PTT mobil hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 mobil, 2 hafif ticari araç ve 4 motosikleti daha filomuza dahil ettik. 2 mobil ve 23 hafif araç olmak üzere toplamda 25 araç, 7 motosiklet ile hizmet verilecektir. 2018 yılında 7 memur, 3 dağıtıcı olmak üzere toplam 10 yeni personelin ataması gelen müdürlüğümüzce yapılmıştır. Yeniden yapılanma kapsamında başmüdürlüğümüz 1 ihtisas müdürlüğü iken, İşletme ile İdari ve Mali Birimler müdürlükleri olarak yapılandırılmıştır."

Bozkurt, 16 Ocak'ta Bilecik PTT Merkez Müdürlüğüne bağlı olarak Bayırköy'de PTT Şubesinin hizmete girdiğini anımsatarak, "Bu yıl içerisinde Bozüyük, Dodurga, Vezirhan ile Bahçelievler, Ertuğrulgazi, İsmetpaşa ve Beşiktaş mahallelerinin kesiştiği noktada, Bilecik OSB'de PTT şubesi açılması planlanmaktadır. Ayrıca Bozüyük, Merkez Ertuğrulgazi Mahallesi ve Vezirhan'daki PTT şubelerine PTTMatik kurulacaktır." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER