Kaymakam Bayata, muhtarlarla bir araya geldi

TEKİRDAĞ (AA) - Hayrabolu Kaymakamı İsmail Bayata, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Bayata, Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odasında muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda, kamu hizmetlerinin vatandaşlara daha hızlı ve sağlıklı şekilde...

Kaymakam Bayata, muhtarlarla bir araya geldi

TEKİRDAĞ (AA) - Hayrabolu Kaymakamı İsmail Bayata, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Bayata, Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odasında muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda, kamu hizmetlerinin vatandaşlara daha hızlı ve sağlıklı şekilde ulaştırılması için muhtarlarla yakın işbirliği içerisinde olmaya devam edeceklerini belirtti.

İlçe merkezi ve mahallelerdeki sorunları çözüp eksikleri gidermek için yoğun çaba gösterdiklerini ifade eden Bayata, "Muhtarlarımızın sorunlarını dinleyeceğiz ve daire amirlerimiz bu sorunları not alarak çözümüne ilişkin adımlar atacak. Bu yüzden toplumun tüm katmanlarıyla sürekli olarak toplantılar yapacağız. Kamu hizmetlerinin vatandaşlara daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde götürülmesi için muhtarlar ile yakın işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz." dedi.

Toplantıya katılan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Zekeriya Sarıkoca da yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER