"Mavi Durak" dizisi izleyiciyle buluştu

SAKARYA (AA) - Sakarya Üniversitesinde (SAÜ) 48 öğrenciden oluşan ekibin çektiği öğrenci yaşamını anlatan "Mavi Durak" dizisinin galası yapıldı.SAÜ Görsel İletişim Tasarım Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan, yaklaşık...

SAKARYA (AA) - Sakarya Üniversitesinde (SAÜ) 48 öğrenciden oluşan ekibin çektiği öğrenci yaşamını anlatan "Mavi Durak" dizisinin galası yapıldı.

SAÜ Görsel İletişim Tasarım Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan, yaklaşık 1 yıldır hazırlık sürecinde olan dizinin yönetmenliğini öğrencilerden Numan Şen, sanat yönetmenliğini Onur Özün, görüntü yönetmenliğini Büşra Koç, yardımcı yönetmenliğini de Bulut Gümüşboğa yapıyor.

Adapazarı Kültür Merkezi'nde galası yapılan dizi Youtube'da seyirciyle buluştu.

Dizinin izlenmesinin ardından, misafirlere geldikleri için teşekkür eden yönetmen Numan Şen, filmin birinci bölümünü yayınlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Şen, "Çalışmalarımız 1 yıldır devam ediyor. Bu yönetmeninden oyuncularına, senaristinden set ekibine kadar tamamen üniversite öğrencilerinden oluşan proje. Türkiye genelinde de fenomen olmaya aday. İnanıyorum filmimiz daha iyi yerlere gelecektir." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER