SASOD'tan dayanışma yemeği

KIRKLARELİ (AA) - Sakızköylüler Sosyal Oluşum Derneği (SASOD) tarafından dayanışma yemeği düzenlendi. Bir düğün salonunda düzenlenen yemekte konuşan Dernek Başkanı İsmail Bağlar, üyeler arasındaki birlikteliği arttırmak istediklerini...

SASOD'tan dayanışma yemeği

KIRKLARELİ (AA) - Sakızköylüler Sosyal Oluşum Derneği (SASOD) tarafından dayanışma yemeği düzenlendi.

Bir düğün salonunda düzenlenen yemekte konuşan Dernek Başkanı İsmail Bağlar, üyeler arasındaki birlikteliği arttırmak istediklerini söyledi.

Bu nedenle 8’incisi düzenlenen yemekte bir araya geldiklerini belirten Bağlar, dernek olarak örnek çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

Maddi ve manevi katkılar olduğu müddetçe daha fazla ve farklı hizmetler sunulacağını kaydeden Bağlar, şöyle konuştu:

"Elde ettiğimiz gelirler ile ihtiyaç sahibi 11 üniversite öğrencisine aylık 200 lira maddi destekte bulunduk. Yine bir üniversite öğrencisinin yurt masrafını karşıladık. Bunların yanı sıra 2018 yılı için takvim bastırarak hemşehrilerimize dağıttık. Lüleburgaz ve Sakızköy’de ikamet eden 18 hemşehrimize gıda yardımında bulunduk. İhtiyaç sahibi hastalarımızın kullanması için hasta karyolası alarak teslim ettik. Bu gibi çalışmalar ile derneğin adını son derece güzel bir şekilde duyurmaya çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza ve yardımlaşmaya devam edeceğiz."

Bağlar, konuşmasının ardından derneğe destek veren üyelere plaket verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER