Ümraniye'deki sosyal marketler yüzleri güldürüyor

Ümraniye Belediyesi'nin ilçede yaşayan dar gelirli ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaları amacıyla hayat geçirdiği sosyal market projesi, yüzleri güldürmeye devam ediyor.Belediyeden yapılan açıklamaya göre, belediyenin...

Ümraniye'deki sosyal marketler yüzleri güldürüyor

Ümraniye Belediyesi'nin ilçede yaşayan dar gelirli ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaları amacıyla hayat geçirdiği sosyal market projesi, yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, belediyenin verdiği sosyal destek kartı ile ayda ortalama 2 bin 500 kişi sosyal marketlerden alışveriş yapıyor.

Ayrıca, Ümraniye Belediyesi'nin, modern ve işlevsel mimarisiyle dikkati çeken üçüncü Sosyal Market, Sosyal Hizmet Birimleri ve Spor Kompleksinin yapımının sonuna gelindi.

İstiklal Mahallesi'ne yapılan sosyal market 3 bin 40 metrekare kapalı alanda, bodrum, zemin, 2 normal ve 1 çatı katı olmak üzere, toplamda 5 kat olarak tasarlandı.

Binada rezerv ve depolama alanları, lojistik merkez ile bir de geniş market alanı bulunacak. Ayrıca binanın 2 katında, spor salonu olarak kullanılmak üzere, çeşitli sporların yapılabileceği geniş alanlar yer alıyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER