Vali Ceylan öğrencilerle bir araya geldi

TEKİRDAĞ (AA) - Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Vali Enver Salihoğlu Ortaokulu’nu ziyaret etti. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Ceylan'ın sınıfları tek tek ziyaret...

Vali Ceylan öğrencilerle bir araya geldi

TEKİRDAĞ (AA) - Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Vali Enver Salihoğlu Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Ceylan'ın sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilere kitap okumaları ve ders çalışmaları tavsiyesinde bulunduğu belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ceylan, öğrencilerin eğitimi kadar güvenliğinin de önemli olduğuna vurgu yaptı.

Okullarda aile ortamının sağlanması gerektiğini anlatan Ceylan, şöyle konuştu:

"Bizler öğrencilerimizin sadece eğitiminden değil güvenliğinden de sorumluyuz. Evinden çıkıp servise binen öğrenci, güvenli şekilde tekrar evine dönünceye kadar bizlere emanettir. Ülkemizi emanet edeceğimiz gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirmeliyiz. Yöneticiler, öğretmenler, öğrenciler ve veliler olarak okulda aile ortamını sağlayabilirsek kalıcı başarıyı yakalayabiliriz. Sizlerden beklentim bu ortamı sağlamanız ve öğrencilerimiz için en iyisini yapmanızdır."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER