İYİ Parti İstanbul Milletvekili aday listesi

İYİ Parti'nin milletvekili aday listeleri Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edildi.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili aday listesi

İYİ Parti, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) verdi. İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü Aytun Çıray ve beraberindeki heyet tarafından milletvekili aday listeleri YSK'ye getirildi.

İSTANBUL-1

1

HAYRETTİN

NUHOĞLU

MÜHENDİS

İSTANBUL-1

2

AHMET

ÇELİK

İŞ ADAMI

İSTANBUL-1

3

YAVUZ

AĞIRALİOĞLU

İŞ ADAMI

İSTANBUL-1

4

MERAL

ALEMDAR

AVUKAT

İSTANBUL-1

5

YÜCEL

COŞKUN

YÖNETİCİ

İSTANBUL-1

6

ONUR

AYDIN

YÖNETİCİ

İSTANBUL-1

7

MUSTAFA

VEYSEL GÜLDOĞAN

AVUKAT

İSTANBUL-1

8

EMİNE

KÜÇÜKALİ

MİMAR

İSTANBUL-1

9

ADİL

ERKOÇ

AVUKAT

İSTANBUL-1

10

ARİF

TEVETOĞLU

EKONOMİST

İSTANBUL-1

11

DURSUN

ÇOLAK

İŞ ADAMI

İSTANBUL-1

13

OĞUZ

SARUL

İŞ ADAMI

İSTANBUL-1

14

MİTHAT

BORA BULUT

MÜHENDİS

İSTANBUL-1

15

NAZLI

ASPAY CEBECİ

SOSYAL BİLİMCİ

İSTANBUL-1

16

OKTAY

ERÇAKAR

İŞ ADAMI

İSTANBUL-1

17

ŞENTÜRK

DEMİRAL

EMEKLİ

İSTANBUL-1

18

FUAT

ONBAŞILI

MÜHENDİS

İSTANBUL-1

19

KUBİLAY

PEYİK

AVUKAT

İSTANBUL-1

20

HİLAL

TUNCER

MÜHENDİS

İSTANBUL-1

21

UFUK

ÜNAL

DANIŞMAN

İSTANBUL-1

22

SAYGIN

ÖZYILDIRIM

YÖNETİCİ

İSTANBUL-1

23

MEHMET

ALİ ÖZDEMİR

İŞLETMECİ

İSTANBUL-1

24

SEVGİ

ŞAHİN

MİMAR

İSTANBUL-1

25

BARIŞ

TAVLAŞOĞLU

MÜHENDİS

İSTANBUL-1

26

TUBA

ALAYLI

İŞ KADINI

İSTANBUL-1

27

AYSEL

KIRALİ

MÜHENDİS

İSTANBUL-1

28

YELDA

GARGUN

PİLOT

İSTANBUL-1

29

MURAT

AĞIREL

İŞADAMI

İSTANBUL-1

30

ONUR

HANLIOĞLU

YÖNETİCİ

İSTANBUL-1

31

ÖNDER

FARUK PARMAK

YÖNETİCİ

İSTANBUL-1

32

BÜLENT

ASLAN

İŞ ADAMI

İSTANBUL-1

33

YÜKSEL

KARAÇAM

YÖNETİCİ

İSTANBUL-1

34

YÜKSEL

BAT

AVUKAT

İSTANBUL-1

35

CANER

YILMAZ

SERBEST MESLEK

İSTANBUL-2

1

ÜMİT

ÖZDAĞ

AKADEMİSYEN

İSTANBUL-2

2

FATİH

MEHMET ŞEKER

AKADEMİSYEN

İSTANBUL-2

3

ÖZCAN

PEHLİVANOĞLU

AVUKAT

İSTANBUL-2

4

İLAY

AKSOY

EĞİTMEN

İSTANBUL-2

5

COŞKUN

YILDIRIM

MÜHENDİS

İSTANBUL-2

6

MEHMET

ASLAN

SANATÇI

İSTANBUL-2

7

BİNNUR

KARADAĞLI

İŞ KADINI

İSTANBUL-2

8

ALİ

DİNÇER ÇOLAK

İŞ ADAMI

İSTANBUL-2

10

ABDULLAH

İLKER SUNGUR

AVUKAT

İSTANBUL-2

11

NURİ

YILMAZ

MİMAR

İSTANBUL-2

12

CEMİLE

ALBAŞ

DENETÇİ

İSTANBUL-2

13

RÜSTEM

FIRAT

İŞ ADAMI

İSTANBUL-2

14

AYCAN

GÜLEÇLİLER

İŞ KADINI

İSTANBUL-2

15

SEMİH

İLHAN SÖYLEMEZOĞLU

YÖNETİCİ

İSTANBUL-2

16

GÖKHAN

KARGI

İŞ ADAMI

İSTANBUL-2

17

ALİ

AKER

İŞ ADAMI

İSTANBUL-2

18

ERTAN

VAROL

YÖNETİCİ

İSTANBUL-2

19

MUAMMER

DEMİRCİ

İŞ ADAMI

İSTANBUL-2

20

HÜSEYİN

ÖNDEŞ

KAMU ÇALIŞANI

İSTANBUL-2

21

YAŞAR

KIZILKUM

DENETÇİ

İSTANBUL-2

22

BURÇİN

GÖKÇE

YÖNETİCİ

İSTANBUL-2

23

ÖMER

LÜTFÜ ÖZENÇ

MÜFETTİŞ

İSTANBUL-2

24

FİSUN

MEHLİKA TOCA

AVUKAT

İSTANBUL-2

25

MUSTAFA

AKAY

İŞ ADAMI

İSTANBUL-2

26

AYDIN

EGEMEN

AVUKAT

İSTANBUL-2

27

MUSTAFA

YAZICI

MÜHENDİS

İSTANBUL-2

28

UĞUR

ŞEFİK BEKDEMİR

İŞ ADAMI

İSTANBUL-3

1

AHAT

ANDİCAN

AKADEMİSYEN

İSTANBUL-3

2

ÜMİT

BEYAZ

İŞ ADAMI

İSTANBUL-3

3

HAYATİ

ARKAZ

DOKTOR

İSTANBUL-3

4

MELTEM

ÜNAL ERZEN

AKADEMİSYEN

İSTANBUL-3

5

KEMAL

NİZİPLİOĞLU

İŞ ADAMI

İSTANBUL-3

6

HÜSEYİN

ÜLGER

İŞ ADAMI

İSTANBUL-3

7

ÖZDEMİR

POLAT

İŞ ADAMI

İSTANBUL-3

8

ELMAS

GRAĞOS

İŞ KADINI

İSTANBUL-3

9

AYHAN

BÖLÜKBAŞI

YÖNETİCİ

İSTANBUL-3

10

İSKENDER

DURİÇ

İŞ ADAMI

İSTANBUL-3

11

MERRİN

HASİPOĞLU

İŞ KADINI

İSTANBUL-3

12

CELAL

KARAPINAR

İŞ ADAMI

İSTANBUL-3

14

ZEKİ

BULGAN

AVUKAT

İSTANBUL-3

15

OSMAN

ERUSTA

AVUKAT

İSTANBUL-3

16

EVRİM

TOK

SANATÇI

İSTANBUL-3

17

MERYEM

GÖKTAŞ TANRIVERDİ

İŞ KADINI

İSTANBUL-3

18

MUSTAFA

BİLGİLİ

YÖNETİCİ

İSTANBUL-3

19

MEHMET

PÜTÜN

DOKTOR

İSTANBUL-3

20

RUHİYE

AYLA DEMİR

ECZACI

İSTANBUL-3

21

MURAT

TOLGAR ERDOĞMUŞ

AVUKAT

İSTANBUL-3

22

ZİHNİYE

GÜRKAN

EMEKLİ

İSTANBUL-3

23

ALİ

HAYDAR GÜVEN

İŞ KADINI

İSTANBUL-3

24

MELİHA

APAYDIN

ÖĞRETMEN

İSTANBUL-3

25

SİBEL

KAYA

YÖNETİCİ

İSTANBUL-3

26

TAYFUN

SİLİVRİ

MÜHENDİS

İSTANBUL-3

27

MEHTAP

NAZAN GÖKTAŞ

EĞİTMEN

İSTANBUL-3

28

NAZMİYE

İZGİN

KAMU ÇALIŞANI

İSTANBUL-3

29

KÜRŞAT

ÖZER

AKADEMİSYEN

İSTANBUL-3

30

YUSUF

YAVUZCAN

SERBEST MESLEK

İSTANBUL-3

31

MURAT

KUDRET

ÖĞRERMEN

İSTANBUL-3

32

ARDIL

AKIL

GRAFİKER

İSTANBUL-3

33

SEZER

ÖZSOY

YATIRIM UZMANI

İSTANBUL-3

34

HAKAN

AKSU

İŞ ADAMI

İSTANBUL-3

35

PENBE

BOLAT

İŞLETMECİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER