İYİ Parti Kağıthane 'ye renk kattı

İYİ Parti Kağıthane İlçe Teşkilatı hazırladıkları broşür ve bildirileri vatandaşlara dağıtarak seçim vaatlerini anlattı. Hasbahçe de başlatılan çalışmalarda İYİ Parti heyeti vatandaşlarla konuşarak dertlerini dinledi hayır lokması dağıttı.

İYİ Parti Kağıthane 'ye renk kattı

Hasbahçe Mesire Alanı'nda Ramazan etkinliğine gelen vatandaşlara hayır lokması  dağıtanın İyi Parti Kağıthane ilçe başkanlığı,  Kağıthane'ye renk katmaya başladı

Kağıthane'de,  faaliyet gösteren tüm esnafların dertlerini ve sıkıntılarını yerinde dinlemeye çalıştıklarını ve 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek Genel Seçimlerde Cumhurbaşkanı Adayı olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in selamlarını getirdiklerini belirten İYİ Parti Kağıthane kurucu ilçe başkanı ve   başkanlıktan istifa ederek milletvekili adayı olan Muammer Demirci,  “Esnaflarımızın dertlerini yerinde dinlemeye gayret ediyoruz. Çözümlerini birlikte bulacağız. Esnafımıza İYİ Parti’mizi anlatmak ve dertleri, problemleri nelerdir  insanlarımızın problemleri nelerdir bunları ilk ağızdan dinlemek için yollardayız. Bundan sonrada daha İYİ bir Kağıthane için, daha İYİ bir Türkiye için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER