Muammer Demirci, “ İyi Parti Kâğıthane’ye iyi gelecek”

İyi Parti Kâğıthane ilçe başkanı Muammer Demirci Uzun yıllar MHPde siyaset yapmış birisi olarak partinin tüzel kişiliği olarak bir kırgınlığım yok,

Muammer Demirci, “ İyi Parti Kâğıthane’ye iyi gelecek”

İstanbul Ses Gazetesi’nden Kasım Aydın’a açıklamalarda bulunan İyi Parti Kâğıthane ilçe başkanı Muammer Demirci “ İyi Parti Kâğıthane’ye iyi gelecek” dedi.

Kısaca kendini tanıtan ilçe başkanı Muammer Demirci, “ Sivas Koyulhisarlıyım eğitimimi Sivas’ta tamamladıktan sonra İstanbul’a geldim. Çalışma hayatım on yıl işçilik yaptıktan sonra ticarete atıldım ve yirmi beş senedir Kâğıthane’de ticaret yapmaktayım. Sivaslı sivil toplum örgütlerinde çeşitli görevler yaptım siyasetle uğraşıyorum. 1972 yılından beri Milliyetçi Hareket Partisinde siyaset yapıyordum ama geldiğimiz bugünkü noktada ülkemizi yönetenlerin hepsi birinci ağızdan devletin beka sorununu yaşadığını söylüyorlar ama uzun süredir de bu ülkeyi bunlar yönetiyor.  İnsanları etnik yapısına göre ayrıştırıyorlar, siyasi görüşlerine göre ayrıştırıyorlar, dini inanışlarına göre ayrıştırıyorlar ülkemizde huzursuz bir ortam var herkes kendi geleceği için endişe ediyor. Biz İYİ Parti olarak yola çıktık vatanımıza milletimize hizmet etmek için yola çıktık biz biliyoruz ki,  Misak-i Milli sınırlarımız içinde 80 milyon kardeşimiz var bunlar hepsi bizim kardeşimiz, vatanın bölünmez bütünlüğü ile birlik ve beraberliğimiz ile huzurla, buluşturarak ortak paydada buluşarak bütün herkesi  bir bütün olarak buluşturup bu ülkenin geleceği için iyi şeyler için yola çıktık” dedi

Muammer Demirci , “Kâğıthane İYİ Partinin kurucu ilçe başkanı olarak partimiz bana görev verdi ve ben şuan teşkilatımı kuruyorum, yönetim kurulumu oluşturdum evraklarımı ise partiye teslim ettim. İlçe binamız hazır,  Kağıthanelilerle buluşacağız, herkesi kucaklayarak siyaset yapacağız. İlk çalışmamız esnaflarla buluşmak olacaktır onların dertlerini dinleyip bu sorunlara nasıl çözümler buluruz diye çözmeye çalışacağız. Vatanımıza milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Uzun yıllar MHP’de siyaset yapmış birisi olarak partinin tüzel kişiliği olarak bir kırgınlığım yok, ülküdaşlarımla da bir sıkıntım yok diyen Muammer Demirci, “ MHP’nin bu son yönetiminin süreci iyi idare etmediğini düşünerek  yeni bir ihtiyaç hasıl oldu ve İYİ Parti kuruldu. Bir kırgınlığım var 15-20 senedir partinin başında sayın genel başkan saygı duyuyoruz 15-16 senedir de bir başka parti bu ülkeyi idare ediyor ama ikisi de bugün çıkmışlar halka diyorlar ki; devlet beka sorunu yaşıyor. Bu iki parti lideri birbirlerine etmedikleri bir hakaret kalmadı şimdi gelmişler beka için birlikte oluyoruz diyorlar. Devletimiz beka sorunu yaşıyorsa 15-20 senedir bu devleti kim yönetiyor,  bu ülkeyi siz bu duruma getirdiniz demek ki çözüm sizde değil. İYİ Parti olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 00:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER