8 Mart Dünya Kadınlar Günü

BALIKESİR (AA) - AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatı ve Gençlik Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek 25 kadın polise karanfil hediye etti.İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç'ı...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

BALIKESİR (AA) - AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatı ve Gençlik Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek 25 kadın polise karanfil hediye etti.
İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç'ı makamında ziyaret eden ve kadın çalışanlara karanfil hediye eden AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı, kadın polislerin anneliğin yanı sıra halkın güvenliği gibi önemli bir görevi üstlendiğini dile getirdi.
Kadın polislerimize saygı, sevgi ve hoşgörü göstermek için kadın günlerini kutlamak istediklerini belirten Bostancı, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Gençlik kollarımız onlara karanfil sunmak istediler. Bizlerin rahat uyumasına toplum içinde dostane bir hayat sürmemizi sağlayan yapıt taşlarından biri de sizsiniz. Sadece 8 Mart değil diğer günlerde de yanınızdayız, sizlerle birlikteyiz.''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER