Büyükçekmece’den Kütahya’ya bin 600 kitap

Büyükçekmece Sivil Toplum Kuruluşları İletişim Derneği (BUSTKİP), Kütahya’da bir kütüphane için bir ayda bin 600 kitap toplandığını duyurdu.Kütahya’da ahırını kütüphaneye çeviren bir vatandaşın haberi üzerine duyarlılık gösteren...

Büyükçekmece’den Kütahya’ya bin 600 kitap

Büyükçekmece Sivil Toplum Kuruluşları İletişim Derneği (BUSTKİP), Kütahya’da bir kütüphane için bir ayda bin 600 kitap toplandığını duyurdu.

Kütahya’da ahırını kütüphaneye çeviren bir vatandaşın haberi üzerine duyarlılık gösteren Büyükçekmece Sinanoba Mahalle muhtarı Zeynep Akkan ve Büyükçekmece Sivil Toplum Kuruluşları Derneği’nin (BÜSTKİD) çalışmaları sonucu yaklaşık 1 ay içinde bin 600 kitabın toplandığı açıklandı.

Aynı zamanda BÜSTKİD Yönetim Kurulu üyesi olan Muhtar Zeynep Akkan kitapları kargoya teslim ederken yaptığı açıklamada "Kampanyaya destek veren mahallelilerime, BÜSTKİD’in üye kuruluşlarına ve duyarlı Büyükçekmece halkına teşekkür ediyorum" dedi.

Teslim esnasında hazır bulunan BÜSTKİD Yönetim Kurulu Başkanı Derya Kök de "Duyarlı ve çalışkan muhtarımızı böyle anlamlı bir kampanyaya imza attığı için kutluyor, BÜSTKİD misyonuna yakışır bir şekilde kampanyaya destek veren üye kuruluşlarımıza da teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER