Sultanbeyli Kitap Fuarı Devam Ediyor

3’üncü Sultanbeyli Kitap Fuarı kapsamında Selman Öğüt ve Demet Tezcan söyleşi gerçekleştirdi.Sultanbeyli’de kitap günleri şölen havasında sürmeye devam ediyor. 3’üncü Sultanbeyli Kitap Fuarı’nın açılmasıyla birlikte ilçeyi...

Sultanbeyli Kitap Fuarı Devam Ediyor

3’üncü Sultanbeyli Kitap Fuarı kapsamında Selman Öğüt ve Demet Tezcan söyleşi gerçekleştirdi.

Sultanbeyli’de kitap günleri şölen havasında sürmeye devam ediyor. 3’üncü Sultanbeyli Kitap Fuarı’nın açılmasıyla birlikte ilçeyi kaplayan kültür atmosferi imza günleri ve söyleşilerle renkleniyor. Kitap fuarının altıncı gününe Selman Öğüt’ün “Dünya Neden 5’ten Büyüktür?” konulu söyleşisi damga vurdu. İlginin yoğun olduğu söyleşide Selman Öğüt okurlarının sorularını cevapladı. Fuarda ayrıca Demet Tezcan da bir söyleşi gerçekleştirdi.

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de fuara gelerek Selman Öğüt ve fuara ziyarette bulunan Yazar Ufuk Coşkun’la bir süre sohbet etti. Kitaplarını imzalayan Öğüt, kitap fuarlarının önemli olduğunu belirterek böyle bir fırsat sundukları için Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’e teşekkür etti.

Ayrıca yazarlar Siyami Boylu, Ayşe Gül Kara Zorlu, Bülent Akyürek, Yasemin Ayşegül Çubukçu, Dr. Şakir Diclehan, Ebubekir Subaşı, Sırrı Er, Gül Tanrıverdi, Oğuz Saygın, Nuri Sincanlı, Ekrem Şama, Demet Tezcan, Ayşe Kadıoğlu Yıldız ve Sevda Deniz K. kitap fuarının altıncı gününde okurlarına kitaplarını imzaladılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER