Bahçeli, İstanbul'da partililerle bayramlaştı

Partisinin Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlediği bayramlaşma programında konuşan Bahçeli, MHP'nin nice badireleri aştığını ve yine aşmayı başaracağını söyledi.

Bahçeli, İstanbul'da partililerle bayramlaştı

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Durmasınlar, yüzde 5-6'ya düştüğümüzü şerefsizce iddia etsinler, bunlara aldırış etmeyiniz, bunları asla ciddiye ve dikkate almayınız. MHP'nin inişi ve iflası için el ovuşturanlar, maya ve meşrebi haramla dolanlar, 24 Haziran'da ya şok olacaklar ya da yok olacaklardır." dedi.

MHP'nin nice komplo ve kumpası ayaklarının altına aldığını anlatan Bahçeli, "Emin olunuz yine almayı bilecektir. Davamız; hak ve hakikat davasıdır. Davamız; millet ve memleket sevdasıdır. Derdimiz Türkiye, dileğimiz kutludur. Hamdolsun, bugüne kadar hiç mahcup olmadık, hiçbir zaman mağlup edilemedik. Milletimize güvendik, Allah'a inandık." diye konuştu.

Bahçeli, bir hilal uğruna şehit düşen kahramanların mücadelesini yarım bırakmadıklarını vurgulayarak, 49 yılın şerefli hatırasını onurla ve gururla taşıdıklarını kaydetti.

İftiralara dayandıklarını, saldırılara direndiklerinin altını çizen Bahçeli, "Şunu unutmayınız; kim Türk milletinin düşmanıysa elbette ki Milliyetçi Hareket Partisi'ni de düşman belleyecektir. Kim milli birliğimize, milli varlığımıza hasımsa elbette ki önce milliyetçileri hedef alacaktır." ifadelerini kullandı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER