MHP, Sabah kahvaltısın'da STK'lar ile buluştu.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yüksel Karakaya Kağıthaneli işadamlarına kahvaltı verdi.

MHP, Sabah kahvaltısın'da STK'lar ile buluştu.

 Haber: Sadabad Haber

Fotoğraf: İstanbul Ses Ajans

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yüksel Karakaya Kağıthaneli işadamlarına kahvaltı verdi.

Kağıthane Belediyesi’nin Hasbahçe’de bulunan kır kahvesinde verilen kahvaltıya, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan, MKYK üyesi ve İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Ali Derindağ, milletvekili adaylarından Ahmet Özyürek, Başbuğ Pınarbaşı, Kağıthane İlçe Başkanı Ayhan Maden,  İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kağıthane Sivil Toplum Platformu Başkanı işadamı Musa Can, Kağıthane Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kemal Sarı, Esnaf Odası Başkanı Ömer Osmanoğlu, Sadabad Haber Genel Yayın Yönetmeni Cemil Öğütcü, Kağıthane’nin seçkin işadamları, hemşehri derneklerinden başkan ve yöneticiler ve Yüksel Karakaya’nın dost ve arkadaşları katıldı.

 İlçe Başkanı Ayhan Maden’in açılış konuşmasıyla başlayan proğramda, Milletvekili adayları tanıtılarak selamlama konuşmaları yapıldı.

Genel Başkanı Yardımcısı Celal Adan Ak Parti Hükümeti’ni sert bir dille eleştirerek, artık bu hükümetin sonunun geldiğini, Başbakan ve Cumhur Başkanının Milliyetçilik üzerinde durmasının Mhp’nin iktidara gelmesinin habercisi olduğunu ifade etti. Adan işsizliğin, yoksulluğun boyutlarının zirve yaptığına değinerek artık bu hükümetin Türkiye’de adaleti sağlayamadığını, adalet olmadığı yerde ise huzur ve rafahın olamayacağına söyledi. Celal Adan MHP’nin en temel koşulu Özgür ezan ve bayraktır. Bu ülkede bakanlar kurulunun yarısı Kürt isimlerden oluşmaktadır. Diyarbakır’dan Şırnak’tan gelen vatandaşımız İstanbul’da en büyük oteli yapmaktadır. Bizim hukukumuz kardeşlik üzerinedir. Ülkeyi etnik kökenlerle kurcalayıp kardeşlik hukukumuzu kimse bozamaz şeklinde konuşarak hükümetin çözüm sürecini sert bir dille eleştirdi.

Nezih bir ortamda geçen kahvaltının son konuşmasını yapan, ev sahibi ve organizasyonu gerçekleştiren Yüksel Karakaya ise sabahın erken saatlerinde davetlerini kırmayarak kahvaltıya iştirak eden tüm dostlarına teşekkür etti. 

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 00:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER