Başakşehir'de, Erbakan Hoca Unutulmadı

Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan vefatının 7. yıl dönümünde, Saadet Partisi Başakşehir İlçe Teşkilatı'nın Başakşehir Çınar Kongre Merkezi'nde düzenlediği "

Başakşehir'de, Erbakan Hoca Unutulmadı

Milli Gazete ve TV5 Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, Necmettin Erbakan'ı birçok yönüyle anlatmanın mümkün olduğunu belirterek, "Hayatın anlamındaki her konuda bir önderliği olan şahsiyetti. Hayatını bir Sünnet-i seniyye üzerine yaşardı. Hayatı bu bakımdan formülize ederdi. Helal ve haram meselesini bile matematiksel olarak formülize etmiş bir liderdi." dedi.

Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan vefatının 7. yıl dönümünde, Saadet Partisi Başakşehir İlçe Teşkilatı'nın Başakşehir Çınar Kongre Merkezi'nde düzenlediği "Farklı Gözlerle Erbakan" başlıklı panelle anıldı.

"Erbakan Hoca'yı birçok yönüyle anlatmak mümkün. Hayatın anlamındaki her konuda bir önderliği olan şahsiyetti. Hayatını bir Sünnet-i seniyye üzerine yaşardı. Hayatı bu bakımdan formülize ederdi. Helal ve haram meselesini bile matematiksel olarak formülize etmiş bir liderdi." diyen Kurdaş, Erbakan'ın en önemli iki özelliğinin sabrı ve nezaketi olduğunu dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER