Saadet Partisi, milletvekili adayları

Saadet Partisi, 24 Haziran'da gerçekleşecek seçimlerde yarışacak milletvekili adaylarının isimlerini belirledi.

Saadet Partisi, milletvekili adayları

Saadet Partisi'nin 27. Dönem milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na sundu. YSK'ya sunulan İstanbul listesin de  yer alan isimler şöyle:

1

ABDULLAH

SEVİM

EĞİTİMCİ

İSTANBUL-1

2

YILMAZ

BAYAT

İSTANBUL-1

3

DİCLE

ŞİT

İSTANBUL-1

4

AHMET

TÜRKCAN

İSTANBUL-1

5

MEHMET ALİ

ÖZGÜR

İSTANBUL-1

6

PAKİZE

YÜZBAŞIOĞLU

İSTANBUL-1

7

MEHMET FATİH

AKDAĞOĞLU

İSTANBUL-1

8

ABDULHALİM

MEŞE

İSTANBUL-1

9

CEM KAYA

KARATÜN

İSTANBUL-1

10

ALEV

SEZEN

İSTANBUL-1

11

ADEM

BOZ

İSTANBUL-1

12

FEHİM

HAVA

İSTANBUL-1

13

YUSUF

YÜKSEL

İSTANBUL-1

14

ŞEREF

KAÇMAZ

İSTANBUL-1

15

RESUL

KILIÇ

İSTANBUL-1

16

ABDÜLKADİR

ARSLAN

İSTANBUL-1

17

AHMET

BARAN

İSTANBUL-1

18

AYSUN

BAYRAKTAR

İSTANBUL-1

19

RECEP

KARAKOÇ

İSTANBUL-1

20

FAHRETTİN

COŞKUN

İSTANBUL-1

21

FESİH

TAYBAR

İSTANBUL-1

22

MUSTAFA

KOCABEY

İSTANBUL-1

23

TURGUT

DANACI

İSTANBUL-1

24

ALİ KEMAL

DERİN

İSTANBUL-1

25

GONCA NUR

ASLAN

İSTANBUL-1

26

MUHAMMET

DUMAN

İSTANBUL-1

27

MUAMMER

KOÇ

İSTANBUL-1

28

HALİL İBRAHİM

SERBEST

İSTANBUL-1

29

NAFİYE

SAÇI

İSTANBUL-1

30

ERDOĞAN

USLU

İSTANBUL-1

31

MURAT

ÇEKER

İSTANBUL-1

32

SELAHATTİN

ASLAN

İSTANBUL-1

33

HAKAN

AKTAŞ

İSTANBUL-1

34

İSTANBUL-1

35

İSTANBUL-2

1

BİROL

AYDIN

İSTANBUL-2

2

SAMET SAMİ

TEMEL

İSTANBUL-2

3

MUSTAFA

KAYA

İSTANBUL-2

4

BİLAL

AY

İSTANBUL-2

5

FATMA NEVİN

GÖKÇE

İSTANBUL-2

6

MUHAMMED EMİN

TOPSAKAL

İSTANBUL-2

7

MUSTAFA

YAMAN

İSTANBUL-2

8

BİLAL

AYDIN

İSTANBUL-2

9

MİKAİL

KABAK

İSTANBUL-2

10

TUĞRUL

YALÇINKAYA

İSTANBUL-2

11

ZEYNEP ŞULE

RIDVANOĞLU

İSTANBUL-2

12

EROL

URHAN

İSTANBUL-2

13

ADEM

AKBULUT

İSTANBUL-2

14

ÖZGÜR

ATAK

İSTANBUL-2

15

İLKER

ÇİFTÇİ

İSTANBUL-2

16

RECEP

POLAT

İSTANBUL-2

17

NİHAT

ŞADOĞLU

İSTANBUL-2

18

MUHAMMED GAZİ

KILIÇ

İSTANBUL-2

19

YASEMİN BİLNUR

ERENCİ

İSTANBUL-2

20

HÜSEYİN

AYDOĞAN

İSTANBUL-2

21

MEHMET FATİH

AKYÜZLÜ

İSTANBUL-2

22

MAHİR

SEZGİN

İSTANBUL-2

23

TÜLAY

VIZVIZ

İSTANBUL-2

24

MUSTAFA UĞUR

DOĞAN

İSTANBUL-2

25

NURSENA

ULUSOY

İSTANBUL-2

26

SELİM

BAŞPINAR

İSTANBUL-2

27

HABİBE

ERDOĞAN

İSTANBUL-2

28

İSTANBUL-3

1

ALTAN

TAN

İSTANBUL-3

2

HASAN

BİTMEZ

İSTANBUL-3

3

NAGEHAN GÜL

ASİLTÜRK

İSTANBUL-3

4

İBRAHİM

YILDIZ

İSTANBUL-3

5

MESUT

ÖZLEM

İSTANBUL-3

6

EBRAR

BEZCİ

İSTANBUL-3

7

YAŞAR

AVCI

İSTANBUL-3

8

OSMAN

BAŞ

İSTANBUL-3

9

YUNUS

AKSOY

İSTANBUL-3

10

MESUDE

DÖNMEZ

İSTANBUL-3

11

NEŞET

ÇEVİK

İSTANBUL-3

12

ADNAN

HACIABDULLAHOĞLU

İSTANBUL-3

13

TUNCER

KOĞA

İSTANBUL-3

14

ENDER

ESİNER

İSTANBUL-3

15

KADİR

TOKALI

İSTANBUL-3

16

CANER

BİTİŞ

İSTANBUL-3

17

EMİNE

ÖZTÜRK

İSTANBUL-3

18

HASAN

KARA

İSTANBUL-3

19

ADNAN

ŞAHİN

İSTANBUL-3

20

AHMET

ÖZSEVEN

İSTANBUL-3

21

İLKNUR

GÖKDEMİR

İSTANBUL-3

22

SUAT

KOÇYİĞİT

İSTANBUL-3

23

FUNDA

YALÇIN BOZKURT

İSTANBUL-3

24

MUHAMMED TAHA

KILIÇOĞLU

İSTANBUL-3

25

FERİT

DURBİN

İSTANBUL-3

26

ÖMER

KOÇAK

İSTANBUL-3

27

BİLAL

TATAR

İSTANBUL-3

28

MEVLÜT İRFAN

BAHADIR

İSTANBUL-3

29

FEYZA

GÜRBÜZ

İSTANBUL-3

30

MUHAMMED MUSAB

DEMİRER

İSTANBUL-3

31

KENAN

KARAGÜZEL

İSTANBUL-3

32

MUSTAFA

ÇALKAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER