Saadet Partisi'nden, Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Kahvaltısı

Saadet ve Büyük Birlik Partisi’nden oluşan seçim ittifakı partileri Seyrantepe’de 2. Bölge milletvekili adaylarını tanıttı.

 Saadet ve Büyük Birlik Partisi’nden oluşan seçim ittifakı partileri Seyrantepe’de  2. Bölge milletvekili adaylarını tanıttı.

Saadet Partisi’nin organize ettiği kahvaltılı aday tanıtım proğramına milletvekili adayları Mustafa Kaya, Zeynel Keskin, Adem Akbulut katılarak birer konuşma yaptı. Saadet İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyelerinden Zekai Doğan, Ömer Selimoğlu, çok sayıda mahalle muhtarı, hemşehri derneği başkanı, yerel basın ve ilçe yöneticilerinin katıldığı istişare toplantısının açılış konuşmasını Saadet İlçe Başkanı Halit Özgür Atak ile BBP İlçe Başkanı Adem Mamaç yaparak katılan konuklara teşekkür ettiler.


Saadet Partisi Kağıthane İlçe Başkanı Halit Özgür Atak, yaptığı açılış konuşmasında;  Toplantıyı kaynaşmak, dayanışmak istişare etmek ve adaylarımızı tanıtmak amacıyla gerçekleştirdiklerini vurgulayarak hepimizin ortak bir gayesi var. Huzur, barış, kardeşlik, adalet, refah ve emeğinizin karşılığını almak. Hepimiz bunları arzu ediyoruz. Bunlar hepimizin ortak paydasıdır. Farklı siyasi görüşlerimiz olabilir. Aslında bu farklılığımız bizim gücümüzdür. Bu gücümüzü iyi bir şekilde kullanabilsek huzuru, barışı, kardeşliği, adaleti, refahı ve emeğin karşılığını milletçe görürüz Rabbim birlikteliğimize, gücümüze fitne sokmak isteyen insanlara fırsat vermesin dedi.


Büyük Birlik Partisi Kağıthane İlçe Başkanı Adem Mamaç, Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Birlik ve beraberlik içinde bu seçimlerden başarılı bir şekilde çıkacağız inşallah. Ayrıca Rahmetli Necmettin Erbakan Hocamızı ve Şehid liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nu ve tüm şehitlerimizi rahmetle ve saygı anıyorum ifadelerini kullandı.


SP 2.Bölge Milletvekili Adayı Adem Akbulut ise yaptığı konuşmada

  Kendisinin teşkilat tabanından geldiğini yıllardır Milli Görüş’ün bir neferi olarak çalıştığına atıfta bulunarak şunları söyledi;  seçimin  arefesindeyiz. Biz vatanımız adına bu birlikteliği sağladık. BBP ile yapmış olduğumuz bu ittifakı siz aziz milletimizle de yapmak istiyoruz. İnşallah 8 Haziran sabahı bu aziz milletimizin yüzünü tekrar güldüreceğiz dedi

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 00:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER