Saadet Partisi Seçim Kampına Giriyor

Saadet Partisi, genel seçimler için start veriyor. Seçimlere altı ay kala tüm teşkilatlarını Ankarada toplayacak olan Saadet Partisi,

Saadet Partisi Seçim Kampına Giriyor

 Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, altı ay sonra yapılacak seçimlerin ülke için dönüm noktası olacağını belirterek, “Milletimiz kaostan bıkmıştır ve bir çıkış kapısı aramaktadır, o kapı da Saadet Partisi’dir” dedi. Aydın, 39 ilçe ve İstanbul il yönetimleri olarak tam kadro Ankara’da hazır olacaklarını ifade etti.

İstanbul il yönetimi ve ilçe başkanlarını İstanbul il binasında toplayarak seçim kampı hakkında bilgi veren Aydın, yarın başlayacak kampın üç gün süreceğini ve seçimlere yönelik verimli bir çalışma gerçekleştireceğini kaydetti.


ŞERRE FREN OLA OLA BALATALAR AŞINDI

Saadet Partisi’nin en büyük özelliğinin şerre fren hayra motor olduğunun altını çizen Aydın, “Özellikle son 12 yıldır şerre fren ola ola bugünlere geldik, şimdi hayra motor olma, gaza basma vakti geldi. Bu da mecliste yer almak, hükümet olmaktır. Kamp bitiminden itibaren artık hayra motor olmak için var gücümüzle çalışacağız. Ülke genelinde selam vermediğimiz, elini sıkmadığımız kişi, kapısını çalmadığımız hane kalmayacak” dedi.

Ankara’daki kampın adının “İktidara yürüyüş kampı” olduğunu söyleyen Aydın, ”Halkımız bir çıkış kapısı aramaktadır ve o kapı da Saadet Partisi’dir. 2015 yılının haziran ayından itibaren Türkiye’yi Saadet’li günler bekliyor” şeklinde konuştu.


Türkiye’nin dış politikada edilgen bir konuma geldiğini vurgulayan Aydın, “Türkiye, dış politikada soyutlandı ve edilgen bir konuma geldi. Stratejik derinlik denilerek yola çıkılmış ancak sığ sularda boğulur hale gelinmiştir. Etrafımızda onca hadise cereyan ediyor ve fakat Türkiye sadece izliyor ya da müttefiklerinin verdiği görevi ifa etmeye çalışıyor” dedi.


EKONOMİ KIRILMANIN EŞİĞİNDE

Ekonominin kırılmanın eşiğinde olduğunu kaydeden Aydın, “dolar aldı başını gidiyor, işsizlik rakamları yüzde 10’un üzerine çıktı. Büyüme rakamları alt üst oldu, kredi kartları borçları ödenemez hale geldi, esnaf borçla borç döndürüyor, üretime yönelik yatırım ne yazık ki gerçekleştirilemiyor” diyerek Türkiye’nin sıcak para müptelası haline getirildiği vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 00:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER