Sanat ile estetiğin buluştuğu nokta

Uzman Estetisyen Meryem Atabay’ın müdürlüğü ile Dr Şeyda Atabay’ın danışmanlığında kurulmuş olan ‘’Sanat ile estetiğin buluştuğu nokta’’ olarak tanımladıkları çok özel bir güzellik noktası Art’s Est kapılarını İzmir...

Sanat ile estetiğin buluştuğu nokta

Uzman Estetisyen Meryem Atabay’ın müdürlüğü ile Dr Şeyda Atabay’ın danışmanlığında kurulmuş olan ‘’Sanat ile estetiğin buluştuğu nokta’’ olarak tanımladıkları çok özel bir güzellik noktası Art’s Est kapılarını İzmir halkına açtı.

"Estetiğe sanatsal bir bakış açısı kazandırmak" ilkesiyle hizmet vermeye başlayan bir marka olan Art’s Est kendine yaraşır bir açılış ile konuklarını ağırladı. İzmir’in pekçok tanınmış isimlerinin katıldığı açılış kokteylinde Art’s Est merkezinin açılışını İzmir İş Dünyası Derneği Başkanı Feyyaz Sungur ve Kosgeb İzmir Güney ve Kuzey Hizmet Müdürleri Mustafa Çanakçı ve Levent Arslan yaptı.

Kurdela kesimi sonrasında misafirlerine İzmir’e kazandırdıkları çok özel cihazları tanıtan Art’s Est çalışanları Cilt bakımından Kalıcı makyaja, Zayıflama ve selülit tedavilerinden Epilasyona kadar hizmetleri hakkında değerli bilgiler verdiler.

Diyetisyen Danışmanlığı ve Konsültan hekimleri olarak Endokrinoloji ve Plastik Cerrahisi Danışmanlığı yardımıyla Sağlıklı Estetik ve Sağlıklı Güzellik kavramını ilke edinmiş olan Art’s Est merkezinin en yeni teknolojileri bünyesinde barındırarak müşterilerine yenilikçi ve etkili çözümler sunuyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER