25.Dönem TBMM'ye giren isimler

AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu.

25.Dönem TBMM'ye giren isimler

 İŞTE İL İL PARTİ PARTİ İSİM İSİM MİLLETVEKİLLERİ TAM LİSTESİ:

ADANA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Sadullah Kısacık, Talip Küçükkan, Mehmet Şükrü Erdinç CHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan MHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Mevlüt Karakaya, Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz HDP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Rıdvan Turan, Meral Danış Beştaş
ADIYAMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat HDP ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Behçet Yıldırım
AFYONKARAHİSAR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı MHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Parsak CHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Kayıkcı
AĞRI 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
HDP AĞRI MİLLETVEKİLLERİ: Leyla Zana, Berdan Öztürk, Dirayet Taşdemir, Mehmet Emin İlhan
AKSARAY 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ: İlknur İnceöz, Nevzat Palta MHP AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ: Turan Yaldır
AMASYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Naci Bostan, Sait Yüce CHP AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Tuncer
ANKARA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Tülay Selamoğlu, Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Ayhan Yılmaz, Mahmut Sami Mallı, Nevzat Ceylan CHP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Ayşe Gülsün Bilgehan, Necati Yılmaz, Tekin Bingöl, Aylin Nazlıaka, Levent Gök, Ali Haydar Hakverdi, Bülent Kuşoğlu, Şenal Sarıhan, Murat Emir, Ahmet Haluk Koç, Nihat Yeşil MHP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Yıldırım Tuğrul Türkeş, Zühal Topcu, Mustafa Erdem, Şefkat Çetin, Mustafa Mit HDP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Sırrı Süreyya Önder
ANTALYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Lütfi Elvan, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik CHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Niyazi Nefi Kara, Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın, Devrim Kök MHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Günal, Ahmet Selim Yurdakul, Tarkan Akıllı HDP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Hakkı Saruhan Oluç
ARDAHAN 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: HDP ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Taşkın Aktaş AK PARTİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Orhan Atalay
ARTVİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ: İsrafil Kışla CHP ARTVİN MİLLETVEKİLİ: Orhan Atalay
AYDIN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: CHP AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Tezcan, Metin Lütfi Baydar, Hüseyin Yıldız, Mehmet Fatih Atay AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Sadım Atay, Abdurrahman Öz MHP AYDIN MİLLETVEKİLİ: Ali Uzunırmak
BALIKESİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça MHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: İsmail Ok, Recep Çetin
BARTIN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ: Yılmaz Tunç CHP BARTIN MİLLETVEKİLİ: Muhammet Rıza Yalçınkaya
BATMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: HDP BATMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ali Atalan, Saadet Becerikli, Ayşe Acar Başaran AK PARTİ BATMAN MİLLETVEKİLİ: Ziver Özdemir
BAYBURT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ: Naci Ağbal MHP BAYBURT MİLLETVEKİLİ: Karabey Kadri Karaoğlu
BİLECİK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Halil Erdemir CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Yaşar Tüzün
BİNGÖL 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ BİNGÖL MİLLETVEKİLLERİ: Şebnem Koçakelçi, Enver Fehmioğlu HDP BİNGÖL MİLLETVEKİLİ: Hişyar Özsoy
BİTLİS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: HDP BİTLİS MİLLETVEKİLLERİ: Mizgin Irgat, Mahmut Celadet Gaydalı AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ: Vedat Demiröz
BOLU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü CHP BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Tanju Özcan
BURDUR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ: Reşat Petek CHP BURDUR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Göker MHP BURDUR MİLLETVEKİLİ: Alparslan Ahmet Dursun
BURSA 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Müezzinoğlu, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Önder Matlı, Zekeriya Birkan, Bennur Karaburun CHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Lale Karabıyık, Ceyhun İrgil, Orhan Sarıbal, Erkan Aydın, Nurhayat Altaca Kayıoğlu MHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: İsmet Büyükataman, Kadir Koçdemir, Tevfik Topçu HDP BURSA MİLLETVEKİLİ: Asiye Kolçak
ÇANAKKALE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Muharrem Erkek, Bülent Öz AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ: Bülent Turan MHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ: İbrahim Kürşat Tuna
ÇANKIRI 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLLERİ: Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz
ÇORUM 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLLERİ: Salim Uslu, Cahit Bağcı, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Murt CHP ÇORUM MİLLETVEKİLİ: Tufan Köse
DENİZLİ 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Melike Basmacı, Kazım Arslan, Gülizar Biçer Karaca MHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ: Emin Haluk Ayhan
DİYARBAKIR 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: HDP DİYARBAKIR MİLLETVEKİLLERİ: İdris Baluken, Nursel Aydoğan, Nimetullah Erdoğmuş, Feleknas Uca, Altan Tan, Çağlar Demirel, Ziya Pir, İmam Taşçıer, Sibel Yiğitalp, Edib Berk AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ: Cevdet Yılmaz
DÜZCE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLLERİ: Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir
EDİRNE 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: CHP EDİRNE MİLLETVEKİLLERİ: Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ: Şemsettin Emir
ELAZIĞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLLERİ: Şuay Alpay, Metin Bulut, Serpil Bulut MHP ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ: Yavuz Temizer
ERZİNCAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ: Talha Erol Durmaz CHP ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ: Erdoğan Özyalçın
ERZURUM 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLLERİ: Efkan Ala, Adnan Yılmaz, Zehra Taşkeneslioğlu, İbrahim Aydemir MHP ERZURUM MİLLETVEKİLİ: Kamil Aydın HDP ERZURUM MİLLETVEKİLİ: Seher Akçınar Bayar
ESKİŞEHİR 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Gaye Usluer, Utku Çakırözer, Cemal Okan Yüksel AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Nabi Avcı, Salih Koca MHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Ruhsar Demirel
GAZİANTEP 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Şimşek, Abdülhamit Gül, Şamil Tayyar, Canan Candemir çelik, Abdullah Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Ümit Özdağ, Ertuğrul Tolga Orhan CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Şeker, Mehmet Gökdağ HDP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Celal Doğan, Mahmut Toğrul
GİRESUN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ GİRESUN MİLLETVEKİLLERİ: Turhan Alçelik, Adem Tatlı CHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ: Bülent Yener Bektaşoğlu MHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ: Orhan Erzurum
GÜMÜŞHANE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ: Kemalettin Aydın MHP GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ: Mustafa Canlı
HAKKARİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: HDP HAKKARİ MİLLETVEKİLLERİ: Selma Irmak, Nihat Akdoğan, Abdullah Zeydan
HATAY 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Mehmet Alğan, Hacı Bayram Türkoğlu CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem MHP HATAY MİLLETVEKİLİ: Adnan Şefik Çirkin
IĞDIR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: HDP IĞDIR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Adıyaman MHP IĞDIR MİLLETVEKİLİ: İsa Yaşar Tezel
ISPARTA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLLERİ: Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel MHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: Nuri Okutan CHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: İrfan Bakır
İSTANBUL 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: İdris Güllüce, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Osman Can, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakcı Kan, Erkan Kandemir, Alev Dedegil, Mehmet Ali Pulcu, Hasan Sert, Hüseyin Yayman, Volkan Bozkır, Ayşe Nur Bahçekapılı, Ekrem Erdem, Aziz Babuşçu, Durmuş Alı Sarıkaya, Ethem Tolga, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Sevim Savaşer, Haydar Ali Yıldız, Marka Eseyan, Mustafa Şentop, Özlem Zengin, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Mehmet Doğan Kubat, Tülay Kaynarca, Abdürrahim Boynukalın, Harun Karaca, Uğur Işılak, Mustafa Yeneroğlu, Mustafa Afşin Yazıcıoğlu, Mehmet Metiner, Halis Dalkılıç CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: Şafak Pavey, Gamze Akkuy İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, İhsan Özkes, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer AYata, Gülay Yedekci Arslan, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin, Bihlun tamaylıgil, İlhan Cihaner, Engin Altay, Ali Şeker, Erdoğan Toprak, Eren Erdem, Murat Özçelik, Zeynel Emre, Mehmet Bekaroğlu MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter, Uygar Suphi Aktan, Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu, Celal Adan, Murat Başesgioğlu, Meral Akşener, Atila Kaya, İsmail Faruk Aksu, Arzu Erdem HDP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: Selahattin Demirtaş, Hüda Kaya, Erdal Ataş, Turgut Öker, Filiz Kerestecioğlu, Sezai Temelli, Pervin Buldan, Garo Paylan, Abdullah Levent Tüzel, Ali Kenanoğlu, Emine Beyza Üstün
İZMİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: CHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Selin Sayek Böme, Musa Çam, Ahmet Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Özcan Purçu, Ali Yiğit, Zeynep Altıok, Kemal Kılıçdaroğlu, Zekeriya Temizel, Mustafa Ali Balbay, Aytun Çıray, Kamil Okyay Sındır, Ali Engin AK PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Veysel Eroğlu, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Cemil Şeboy, Hüseyin Kocabıyık, Mustafa İbrahim Turhan, Nesrim Ulema, Hamza Dağ MHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Vural, Aslan Savaşan, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Murat Koç HDP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Ertuğrul Kürkçü, Müslüm Doğan
KAHRAMANMARAŞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Mahir Ünal, Nursel Reyhanlıoğlu, Veysi Kaynak, Sevde Beyazıt Kaçar, Mehmet Uğur Dilipak, Mehmet İlker Çitil MHP KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Fahrettin Oğuz Tor, Sefer Aycan
KARABÜK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ: Osman Kahveci MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ: Durmuş Yalçın
KARAMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Recep Konuk, Recep Şeker
KARS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: HDP KARS MİLLETVEKİLLERİ: Ayhan Bilgen, Şafak Özanli AK PARTİ KARS MİLLETVEKİLİ: Mehmet Uçum
KASTAMONU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Gökhan Gülşen, Metin Çelik MHP KASTAMONU MİLLETVEKİLİ: Emin Çınar
KAYSERİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Özhaseki, Ahmet DOğan, Yaşar Karayel, Kemal Tekden, Havva Talay Çalık MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Yusuf Halaçoğlu, Ali Kilci, Süleyman Korkmaz CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ: Çetin Arık
KIRIKKALE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Kağan Köksal, Ramazan Can MHP KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ: Seyih Ahmet Göçer
KIRKLARELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLLERİ: Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu AK PARTİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ: Hamdi Irmak
KIRŞEHİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Salih Çetinkaya MHP KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Cemil Yıldırım Türk
KİLİS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ KİLİS MİLLETVEKİLİ: Reşit Polat MHP KİLİS MİLLETVEKİLİ: Mustafa Yün
KOCAELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Cemalettin Kaflı CHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan MHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Saffet Sancaklı,Lütfü Türkkan
KONYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Davutoğlu, Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur Kaleli, Leyla Şahin Usta, Mehmet babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Rüveyde Gülseren Işık, Hacı Ahmet Özdemir MHP KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Kalaycı, Mustafa Sait Gönen CHP KONYA MİLLETVEKİLİ: Mustafa Hüsnü Bozkurt
KÜTAHYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel MHP KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ: Alim Işık
MALATYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLLERİ: Öznur Çalık, Taha Özhan, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar, Bülent Tüfenkci CHP MALATYA MİLLETVEKİLİ: Veli Ağbaba
MANİSA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Recai Berber, Uğur Aydemir, Selçuk Özdağ, Murat Baybatur CHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer MHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Erkan Akçay, Zeynel Balkız
MARDİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: HDP MARDİN MİLLETVEKİLLERİ: Mithat Sancar, Gülser Yıldırım, Erol Dora, Mehmet Ali Aslan, Enise Güneyli AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ: Orhan Miroğlu
MERSİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: CHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Hüseyin Çamak, Durmuş Fikri Sağlar,Aytuğ Atıcı AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Muhammet Gültak, Yılmaz Tezcan, Muhsin Kızılkaya MHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Öztürk, Baki Şimşek, Ali Öz HDP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Dengir Mir Mehmet Fırat, Çilem Öz
MUĞLA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: CHP MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Özyer, Hasan Kökten MHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ: Mehmet Erdoğan
MUŞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: HDP MUŞ MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Çelik Özkan, Ahmet Yıldırım AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Şimşek
NEVŞEHİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk MHP NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Varol
NİĞDE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLLERİ: Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen MHP NİĞDE MİLLETVEKİLİ: Vedat Bayram
ORDU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Numan Kurtulmuş, Oktay Çanak, İhsan Şener CHP ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel
OSMANİYE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: MHP OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Devlet Bahçeli, Ruhi Ersoy AK PARTİ OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Suat Önal, Mucahit Durmuşoğlu
RİZE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Karal, Hikmet Ayar, Osman Aşkın Bak
SAKARYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLLERİ: Ayşenur İslam, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Ali İnci MHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Zihni Açba CHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Engin Özkoç
SAMSUN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Akif Çağatay Kılıç, Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Çiğdem Karaaslan, Hasan Basri Kurt CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ: Kemal Zeybek, Hayati Tekin MHP SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Erhan Usta, Hüseyin Edis
SİİRT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: HDP SİİRT MİLLETVEKİLLERİ: Kadri Yıldırım, Hatice Seviptekin AK PARTİ SİİRT MİLLETVEKİLİ: Yasin Aktay
SİNOP 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ: Cengiz Tokmak CHP SİNOP MİLLETVEKİLİ: Barış Karadeniz
SİVAS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ SİVAS MİLLETVEKİLLERİ: İsmet Yılmaz, Hilmi Bilgin, Selim Dursun MHP SİVAS MİLLETVEKİLİ: Celal Dağgez CHP SİVAS MİLLETVEKİLİ: Ali Akyıldız
ŞANLIURFA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ: Nureddin Nebati, Mehmet Kasım Gülpınar, Seyit Eyyüpoğlu, Mazhar Bağlı, Halil Özcan, Hamide Sürücü, Ahmet Eşref Fakıbaba HDP ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ: Osman Baydemir, Dilek Öcalan, İbrahim Ayhan, Leyla Güven, Ziya Çalışkan
ŞIRNAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: HDP ŞIRNAK MİLLETVEKİLLERİ: Faysal Sarıyıldız, Leyla Birlik, Ferhat Encu, Aycan İrmez
TEKİRDAĞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Faik Öztrak, Candan Yüceer, Emre Köprülü AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Yel, Ayşe Doğan MHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Belen
TOKAT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLLERİ: Coşkun Çakır, Celil Göçer, Fatma Gaye Güler MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ: Abdurrahman Başkan CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ: Orhan Düzgün
TRABZON 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLLERİ: Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar MHP TRABZON MİLLETVEKİLİ: Koray Aydın CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ: Haluk Pekşen
TUNCELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: HDP TUNCELİ MİLLETVEKİLLERİ: Alican Önlü, Edibe Şahin
UŞAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ: Mehmet Altay CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ: Özkan Yalım MHP UŞAK MİLLETVEKİLİ: Durmuş Yılmaz
VAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: HDP VAN MİLLETVEKİLLERİ: Figen Yüksekdağ Şenoğlu, Lezgin Botan, Yurdusev Özsökmenler, Adem Özcaner, Tuğba Hezer, Selami Özyaşar, Remzi Özgökçe AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ: Burhan Kayatürk
YALOVA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ: Fikri Demirel CHP YALOVA MİLLETVEKİLİ: Muharrem İnce
YOZGAT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLLERİ: Abdülkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer MHP YOZGAT MİLLETVEKİLİ: Sadir Durmaz
ZONGULDAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ: CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Şerafettin Turpcu, Ünal Demirtaş AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu MHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Zeki Çakan

Haberin Nabzı Gazetesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER