AK Parti İstanbul'da istişare yaptı

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 11. İstişare Toplantısı Afyonkarahisar'daki Korel Otel'de başladı.

AK Parti İstanbul'da istişare yaptı

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, istişare toplantısında, geniş bir zeminde hem 2011-2012 Haziran değerlendirmesini yaptıklarını hem de geleceğe dönük stratejileri değerlendirdiklerini söyledi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 11. İstişare Toplantısı Afyonkarahisar'daki Korel Otel'de başladı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, gazetecilere yaptığı açıklamada, geleneksel hale gelen istişare toplantılarının verimli geçtiğini söyledi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen 11. İstişare Toplantısı'na Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul milletvekilleri, belediye başkanları ile il teşkilatının her kademesinden yöneticilerin katıldığını bildiren Babuşcu, şöyle konuştu:

''Burada teşkilatlarımızın bütün kademelerinden arkadaşlarımız var. Milletvekillerimiz var, bakanlarımız var, belediye başkanlarımız var.

İstişare toplantısında geniş bir zeminde hem 2011-2012 Haziran değerlendirmesini yapıyoruz hem de geleceğe dönük stratejileri değerlendiriyoruz. Bu toplantılar bugüne kadar çok verimli oldu. Bu toplantının da verimli olacağını düşünüyoruz. Benim bir değerlendirme konuşmam oldu. Sayın Bakanımız Dinçer, milli eğitimde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi ve İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Şentop, komisyonda şu ana kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Belki ikinci ve diğer oturumlarımızda milletvekillerimiz ve diğer arkadaşlarımız söz alarak görüşlerini aktaracaklar. Yarın öğle itibariyle de buradan ayrılmış olacağız.''

Toplantıya, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti İstanbul milletvekilleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve İstanbul teşkilatından yöneticiler katıldı.

Haber Kaynağı : Haber7.com

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2011, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER