Bülent Ütebay,CHP Esenler’e genç başkan

Ben Esenler’de Kılıçdaroğlu’nun sesi olacağım diyen. CHP Esenler İlçe başkan adayı Bülent Ütebay Gençlerin ve parti örgütünün. Büyük ilgisini ve desteğini alıyor.

Bülent Ütebay,CHP Esenler’e genç başkan

 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gençlere ve kadınlara partinin bütün organlarında daha çok yer vereceklerini belirterek, ''Onları destekleyeceğiz. Önlerindeki engelleri kaldırmak, bizim temel görevimiz olacak'' diyerek gençlere daha çok yer verilmesi için partide daha önce görev yapan ilçe başkanlarına mesaj yolladı.

.
Bu mesajı alan Cumhuriyet Halk Partisi Esenler ilçe başkanı Şuayip VARDAR yerini genç aday ilçe başkan yardımcısı Bülent Ütebay’a bırakmak için aday olmayacağını söyledi..
.

Bülent Ütebay Yaptığı açıklamada."Türkiye zor günlerden geçiyor. Yıkılmayan tek kale olarak CHP kaldı. CHP'ye sahip çıkmak Türkiye'ye sahip çıkmaktır" dedi. Bülent Ütebay, "Dün olduğu gibi bugün de yarın da partimize sahip çıkacak, genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanında duracağız" dedi
.

Bülent Ütebay yaptığı açıklamanın devamında,”Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu 2 yıldır iktidar rüzgârı estiriyor. Kemal Kılıçdaroğlu’yla başlayan bu rüzgarın, daha demokrat, daha devrimci, daha özgürlükçü, daha devrimci Cumhuriyet Halk Partisinin Esenlerdeki temsilcisi ben olacağım. Önce Esenlerde sonra İstanbul ve Türkiye geneline yayılarak Genel başkanımız Kılıçdaroğlu’nu başbakan yapacağız” diyerek tüm örgütü kucaklayacağını, birlik beraberlik içinde önümüzdeki yerel seçimlere güçlü bir şekilde gireceğinin sinyallerini vererek heyecan yarattı

 

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2012, 23:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER