Cankurtaran'dan seçim çalışmalarına destek

CHP’li Cankurtaran, Gaziosmanpaşa ve Fatih’te adaylarla birlikte alanda Çalıştı

Cankurtaran'dan seçim çalışmalarına destek

CHP Parti Meclisi Üyesi Yasemin Öney Cankurtaran ve CHP İstanbul Milletvekili Adayı Özgür Koçak, dün Fatih’te çalışma yaptılar. Kahvehane ve pazar yerini gezen Cankurtaran özellikle pazar yerindeki gıda fiyatlarının yüksekliğine dikkat çekti. 

CHP seçim politikalarını vatandaşa tek tek anlatarak #oyvergitsinler dediler ve zaman zaman Milletçe Alkışlıyoruz diyerek vatandaşla beraber protesto alkışı gerçekleştirdiler.
CHP PM üyesi Cankurtaran ve adaylar CHP’nin ekonomi ve sosyal politikalarını Gaziosmanpaşa ve Fatih’te pazar esnafı, kahvehaneleri ve ilçe esnafını ziyaret ederek bire bir anlattılar. Cankurtaran,"Her ilçemizde seçim çalışmalarına katılarak daha çok vatandaşımıza ulaşmak ve seçim bildirgemizi anlatmak istiyoruz. Adaylarımızla birlikte ve bireysel yaptığımız çalışmalarda gördük ki bu halk artık AKP'yi göndermek istiyor ve CHP iktidarından da son derece ümitli. Seçim bildirgemizin çok heyecan yarattığı ve bize olan güvenin oluştuğunu görmek bizleri daha hevesle ve ümitle çalışmaya sevketmektedir. Vatandaş hem ekonomik açıdan çok sıkıntılı hem de hukuksuzluğun çığrından çıktığının farkında. Demokrasiye olan özlemlerine  CHP iktidarında sahip olacaklarına emin olduklarını görmek bizleri çok memnun etmektedir. Şimdi bize düşen canla başla çalışmak,  partimizi iktidara taşımak ve halkımızı hakettiği bir şekilde; eşitliğin, özgürlüğün ve ekonomik refahın olduğu bir ülkede yaşıyor hale getirmektir' dedi..
Bulent Çavuş

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER