CHP Esenler’de, Bülent Ütebay ilçe başkan adayı

Cumhuriyet Halk Partisi Esenler İlçe Başkanı Şuayip Vardar’ın velihatı, 35 yaşındaki Bülent Ütebay ile Bayrampaşa CHP’de uzun yıllar ilçe başkanlığı yapan 75 yaşındaki Halil Özden, CHP Esenler ilçe başkanlığında yarışacak.

CHP Esenler’de, Bülent Ütebay ilçe başkan adayı
İki aday olarak gidileceği kesinleşen Kongreye Halil Özden den sonra, Bülent Ütebay’da ilçe binasında kendisine destek verenler tarafından adaylığını açıkladı. Şuayip Vardar’ın ilçe başkanlığında ilçe başkan yardımcılığını yapan Bülent Ütebay, çalışkanlığı ve düzgün kişiliğiyle Esenler halkının gönlünde taht kurmuş durumda.

Şuayip Vardar’ın velihatı Bülent Ütebay, Tam bir CHP’li.

Bilindiği gibi Bülent Ütebay’ın eşi Tuğba Ütebay daha önce İstanbul Kadın kolları başkanlığı döneminde İstanbul’a yeni bir anlayış getirerek birçok güzel projeye imza atmıştı.

75 yaşındaki adaya tepki

Bayrampaşa CHP’de uzun yıllar ilçe başkanlığı yapan 75 yaşındaki Halil Özden’e tepki gösteren partililer,”Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu partimizi gençlere, kadınların daha fazla yer alması için tüzükte değişiklikler yapıyor. Ama görüyoruz ki 75 yaşında daha önce Esenler dışında,Bayrampaşa’da  ilçe başkanlık yapmış kişiler halen ilçe başkanıyım diye aday oluyor. Hani gençlerin ve kadınların önü açılacaktı” diyerek isyan ettiler.
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2012, 21:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
NİLGÜN GÜMÜŞ
NİLGÜN GÜMÜŞ - 6 yıl Önce

bülent ütebay parti kültürüyle yetişmiş genç dinamik ,temiz bir siyasetçi.esenler chp onunla ivme kazanıp başarıya ulaşacağına gönülden inanıyorum.başarılar diliyorum. yolun açık olsun bülent bey..

naciye yaprak
naciye yaprak - 6 yıl Önce

bülent ütebay yolun açık olsun bana görede olması gereken isim olduğunu düşünüyorum..ve bu görevi başarıyla yürüteceğinize inanıyorum.

CEREN TATAR
CEREN TATAR - 6 yıl Önce

çok yanli bir haber olmuş lakin sonuç ortada halil bey tam destek hep destek

Cengiz Siner
Cengiz Siner - 6 yıl Önce

Halil Bey Pirsultan ve Nazım Hikmet kadar yaşlı, Mahir çayan ve Deniz gezmiş kadar genç ve devrimcidir.!!Bülent Ütebay genç olabilir dinamik olabilir ama CHP Esenlerde örgütün nasıl dağıldığı veya nasıl dağıtıldığı ortadadır teşekkürler

gnl yldz
gnl yldz - 6 yıl Önce

çok yanlı haber olmuş dinamiklik yaşta değil baştadır. halil bey aday olmamıştır bizzat ilçe teşkilatı tarafından aday gösterilmiştir kendisi ben adayım diye bir ifadesi olmamıştır bizzat adaylaştırılarak bu yola çıkartıldı ve nitekim örgütün isteği ile kongreyi kazanmıştşr gerekli cevap bu yanlı habere karşılık örgüt vermiş bulunmaktadır. teşekkürler.

SIRADAKİ HABER