CHP Kadın kollarını kimlere emanet etmişler.

Düne kadar Genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun etrafında dolaşan Fevziye Pehlivan. Koltuk elden gideceğini anlayınca” Güven olmayan yerde nasıl çalışacaksın” diyerek istifa etti.

CHP Kadın kollarını kimlere emanet etmişler.
 Bir zamanlar genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu’yla fotoğraf çektirmek için etrafında pervane olan. Yerlere göklere sığdıramayan, eski Kadın kolları başkanı Fevziye Pehlivan. Koltuk elden gidince “Güven olmayan bir yerde nasıl çalışacağım" diyerek gerçek yüzünü, kimliğini ortaya koydu.

İstanbul Kadın kolları başkanı olabilmek için Eski CHP Kadın kolları başkanı Zuhal Samlı’nın Kapısında ayrılmayan ve orada kadın kolları başkanı olarak atanan Fevziye Pehlivan. Genel merkez tarafından Zuhal Samlı’nın görevden alınmasıyla çılgına döndü. CHP tek dayanağı, tek destekçisi Zuhal Samlı’ya Vefa borcunu ödemek için İstanbul il başkanlığında basın açıklaması yapmaya kalkınca, izin verilmedi.

Fevziye Pehlivan ve saz ekibi, koltuk elden gidince gerçek yüzünü, CHP İstanbul il başkanlığı kapısının önünde, birileri tarafından (Gerektiğinde ismini açıklarız) yazılıp eline verdiği basın açıklamasında” Bir zamanlar korku imparatorluğunu yıkacağım diyenler artık kendilerinin imparator olduğunun farkına varmalıdır. Ve her korku imparatorluğu yıkılmaya mahkûmdur. Hiçbir parti içi çekişmenin kuklası ya da malzemesi olmayacağız. Bugün CHP şiddetin en ağırını bugün yaşadım. Artık Cumhuriyet Halk Partisinde çok seslilikten, demokrasiden, özgürce fikir beyan edebilmekten bahsetmek mümkün değildir. Güven olmayan yerde nasıl çalışacaksın” diyerek ne kadar kaliteli bir il kadın kolları başkanı olduğunu koltuk elden gidince ortaya koydu.

İstanbul Ses gazetesi defalarca yazılı ve görsel basında,”Fevziye Pehlivan’ın CHP hiç bir şey katmayacağını” üstüne basa basa yazmıştık. Yeme içme programları hariç. CHP önemli günlerinde, Programlarında etrafta bir türlü görmedik.

Cep telefonlarıyla, küçük fotoğraf makineleriyle” Basın danışmanı” olarak atadığı kadınlar tarafından Facebook’ta yayınladıkları fotoğraflarla etrafta “ÇALIŞIYOR” izlenimi vererek, Kendilerini Kandırmaktan öte hiçbir şey yapmamışlardır.

O koltuktan oturunca iyi, Koltuk elden gidince kötü demeyen, CHP Genel merkezi ve İstanbul il başkanlığı CHP yakışan bir kadın kolları başkanı atayacaktır. Bundan hiç kuşkumuz yoktur.

Söz Şimdi CHP üyelerinde…

 

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2011, 22:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER