CHP'DE SULTANGAZİ'DE DELEGE HEYCANI

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Sultangazi ilçe örgütü, kongre yarışının ilk adımı olan delege seçimlerini yapmaya başladı ve Tüm Mahallelere Sandık Koymaya Başladılar.

CHP'DE SULTANGAZİ'DE DELEGE HEYCANI
Yaklaşık iki ay önce CHP İlçe Başkanı Ali Boztaş, cihanajans.org’a yaptığı açıklamada "CHP’de kongre süreci başladı" şeklindeki açıklamasının ardından bugün Cumhuriyet, Sultançiftliği, Habibler, eski Habibler mahallerinde Cumhuriyet Halk Partisi delege seçimleri yapıldı.

Mahallelerde kayıtlı bulunan üyelerin katılımıyla yapılan delege seçiminin sağlıklı bir şekilde gerçekleştiğini belirten CHP Sultangazi İlçe Başkanı Ali Boztaş delege seçiminin olacağını tüm üyelere duyurduklarını ve üyelerin gerekli duyarlılığı göstererek delege seçimine katıldığını söyledi. CHP Sultangazi İlçe başkanı Ali Boztaş, demokratik, şeffaf bir ön seçime imza attıklarını, ne olursa olsun kazanan CHP olacak dedi. 

Asıl hedeflerinin 2014 yerel seçimleri olduğunu belirten Boztaş, “Birlik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde tüm Türkiye’de olduğu gibi Sultangazi’de de delege seçimlerini mahalleler de sandık koyarak demokratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz” dedi.

FOTOĞRAFLAR:BÜLENT ÇAVUŞ
Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2012, 23:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER