CHP'li Oran'ın İstanbul trafiğinde çözümü

İstanbul Milletvekili Umut Oran, Kadıköy’de trafiğe takılınca ilginç bir yola başvurdu. Seyir halindeki motorlu kuryenin arkasına atlayan Oran randevusuna 10 dakikada yetişti.

CHP'li Oran'ın İstanbul trafiğinde çözümü

Ezelhan Üstünkaya'nın haberi

İstanbul trafiği milletvekilini de isyan ettirdi. İstanbul Milletvekili Umut Oran, randevusuna yetişmek için makamaracından inip motorlu kurye çocuğun arkasına bindi. Kurye çocuk önce şaşırdı.Oran, kendisini tanıtınca kurye, CHP’li milletvekilini randevusuna yetiştirdi.

Oran, BUGÜN’e yaptığı açıklamada, trafik yüzünden randevusuna geç kalacağını bu nedenle böyle bir yol izlediğini belirtti. İstanbul’da geçtiğimiz cumartesi günümeydana gelen olay şöyle gelişti: CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, İstanbul trafiğine takıldı. Kadıköy’de bir randevusuna yetişmeye çalışan Oran, Bağdat Caddesi’nde trafik tıkanınca ilginç bir çözüm buldu.Danışmanı ve şoförü ile aynı araçta bulunanOran, birden makam aracından inerek, trafiğin arasından ilerleyenmotor kuryeyi durdurdu. Bir fast food şirketinin moto-kuryesini durduran Oran, kendisinin milletvekili olduğunu, randevusuna geç kaldığını, kendisine yardımcı olup olmayacağını sordu. Ordulu olduğu öğrenilen kurye önce şaşırdı sonraOran’ı randevusuna götüreceğini söyledi. Oran, şoförü ve danışmanının şaşkın bakışları arasında kuryenin arkasına atlayarak gitti. Kurye çocuk,Oran’ı randevusuna yetiştirirken,Oran,milletvekili kartvizitini kuryeye vererek, bir ihtiyacı olduğunda aramasını söyledi. Kurye çocuk kendisini bekleyebileceğini, diğer randevusuna da götürebileceğini söyledi.Oran, teşekkür ederek, ayrıldı.

Haber Kaynağı : Haber7.com

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2011, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER