CHP'nin ilk 'sünnet' davacısı Genç değil!

CHP'li Kamer Genç'in "sünnetsiz olduğu" yönündeki çirkin iddiaya verdiği bel altı cevap, geçen hafta çok konuşulmuştu. Fakat bu CHP'de ilk sünnet davası değilmiş!

CHP'nin ilk 'sünnet' davacısı Genç değil!
İLİŞKİLİ HABERLER

Geçtiğimiz hafta Seda Sayan’ın programına katılan Hayal isimli bir kadın Kamer Genç’in viagra kullandığını, Meclis’teki odasında Kamer Genç’le birlikte olduğunu ve kendisinin sünnetsiz olduğunu iddia etmişti.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Erkan Tan’ın sunduğu programa konuk olan Tunceli Milletvekili Kamer Genç de, bu çirkin iftiralar karşısında Seda Sayan'a çağrıda bulunarak, "Ben Seda Sayan’a bir şey teklif ediyorum. Gelsin bakalım ben sünnetsiz miyim sünnetli miyim? Başka nasıl ispatlayabilirim? Benim de haysiyetim ve onurum var" cevabını vermişti.

Genç ile Sayan arasındaki bu belatı polemik daha tazeliğini korurken usta kalemlerden Yavuz Donat Sabah'taki yazısında CHP'de yılllar önce benzer bir hadisenin bir kera daha yaşandığını aktardı.

Kamer Genç olayını kısaca hatırlatan Donat, Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatıyla siyasete giren CHP'nin mazisindeki önemli isimlerinden Kasım Gülek'in de benzer suçlamaya maruz kaldığını yazdı.

"MERAK EDEN GELSİN"

İşte Donat'ın kaleminden Kasım Gülek'in sünnet resti: "Sünnet ve siyaset... Bu konu "çok eskilere" gider. "Eski hikâyelerden" sadece birini anlatalım. CHP'nin "karizmatik... Güçlü... Yakışıklı" bir Genel Sekreteri varlı... Kasım Gülek. Demokrat Partililer, Kasım Gülek için "sünnetsiz" diye bir laf çıkardılar. Ve Kasım Gülek dayanamadı, "basın toplantısı" yaptı. Nerede mi? İstanbul'da, Ortaköy Hamamı'nda. "Merak eden gelsin baksın, sünnetli miyim değil miyim anlasın, ona göre yazsın" diye."

Haber 7

Haber Kaynağı : Haber7.com

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2011, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER