Dr. Cengiz Alp, Sokaklarda oy istiyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul 2.bölge milletvekili adayı Dr. Cengiz Alp, CHP'nin iktidara yürüdüğünü belirterek, "Gece gündüz, sokak sokak çalışacağız." dedi.

Dr. Cengiz Alp, Sokaklarda oy istiyor

 CHP İstanbul Milletvekili adayı Dr. Cengiz Alp, seçim bölgesini sokak sokak gezmeye devam ediyor. 7 Haziranda yapılacak seçimlerde CHP iktidarını kurmayı hedefleyen ve bu doğrultuda çalışmalarına hız veren Dr. Cengiz Alp , Bugün Şişli ilçesinde seçim çalışmalarını sürdürdü.


Dr. Cengiz Alp yaptığı açıklamada, "Var gücümüzle halkın iktidarını kurmak için çalışıyoruz Şişli'nin tüm Mahalleleri'nde vatandaşlarımıza ulaşıp, dertlerine deva olacak projelerimizi anlatıyoruz.  İşçi kan ağlıyor. Gençler ve çocuklar gelecek kaygısı yaşıyor.  CHP iktidarında halkımız rahat bir nefes alacak. işçimiz, köylümüz gelecek kaygısı yaşamadan, korkmadan, kimseye muhtaç olmadan yaşamak istiyor. Ve bu özlemlerini dindirecek, kendilerini refaha ulaştıracak tek yolun CHP iktidarından yani halkın iktidarından geçtiğini biliyor.Şişli Halkı artık değişim istiyor. CHP iktidarı istiyor" dediHaberin Nabzı Gazetesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER