Dr. Cengiz Alp’den, Muhteşem ön seçim finali

CHP 2 Bölge milletvekili aday adayı Dr. Cengiz Alp'i Sarıyerliler. Sarıyer Riva Restaurant'da, Ankara ya göndermek için, hazırlık provası yaptı. 26 aday sıra numarası ile kendisine destek istedi.

Dr. Cengiz Alp’den,  Muhteşem ön seçim finali

2014 Yerel seçimlerinden  hemen sonra, 2015 Genel seçim çalışmasına başlayan. CHP 2.bölge milletvekili ön seçim aday adayı Op. Dr.Cengiz Alp. Sarıyer Riva Restaurant'da muhteşem bir final ile ön seçim çalışmasının son büyük toplantısını yaptı. Toplantıya çok sayıda partilinin katılması dikkat çekti.

Op.Dr. Cengiz Alp,” Cumhuriyet Halk Partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na aldığı ön seçim kararına teşekkür ediyorum.  Örgütün kendi seçtiği adaylara sahip çıkarak 7 Haziran’da yapılacak seçimlere; CHP İktidar, Kemal Kılıçdaroğlu’nun da Başbakan olacağını söyledi. 

Dr. Cengiz Alp,” Ben kendi örgütüme seçmenlerimize söylemek istediğim bir şey var. Biz bu hukuksuzluklardan ayrımcılıktan, bir an önce kurtulmamız gerekiyor. Bunun için Cumhuriyet Halk Partisini iktidar yapmalıyız. Örgütümüzün, örgütün içinden çıkmış, bu işi yapabilecek kişilere oy vermesini istiyorum, sizden destek bekliyorum. Pırıl pırıl bir genel başkanımız var. Onun öncülüğünde iktidar olmalıyız, Genel başkanımızı başbakan yapmalıyız” dedi

Gençlere bakış açısını açıklayan Op. Dr. Cengiz Alp, Türkiye’de olağan üstü bir sıkı yönetim var. Türkiye’de daha çok toma alınıyor, daha çok biber gazı alınıyor. Biz polis devleti yönüne doğru gidiyoruz. Ama benim gençlerden çok ümidim var. 70 yılların kahramanı Deniz gezmiş örneğimiz var. Gezi olaylarını yaşadık. Gençlerimizi gördük. Sokaklarda neler yaptılar. Ben bizim gençliğimizden gurur duyuyorum. Gençliğimizin mayası sağlam atılmıştır” dedi 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2015, 00:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER