Seçime Bağımsız Aday Olarak Girecek İsimler Kimler ?

7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği genel seçimlerine 181 aday bağımsız olarak girecek. 181 bağımsız adayın 165'i erkek, 16'sı ise kadın.

Seçime Bağımsız Aday Olarak Girecek İsimler Kimler ?
 İl il bağımsız adayların listesi şöyle:

ADANA: MAHMUT YÜKSEL ORTAOKUL-LİSE
ADANA: ERCAN ALTINTOP ORTAOKUL-LİSE
ADANA: ÇAĞLAYAN KAYA ORTAOKUL-LİSE
ADANA: MUHİTTİN DEMİR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
ADANA: SALİH DEMİR ORTAOKUL-LİSE
ADANA: GÜLCAN AY ORTAOKUL-LİSE
ADANA: YASİN TÜRKOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DİŞHEKİMİ
ADANA: MEHMET ÖZALEVLİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL PROF DR
ADANA: MUSTAFA SÜHA AŞLAMACI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MAKİNA
ADANA: REFİK GÜL ORTAOKUL-LİSE
ADANA: ZİHNİ ALDIRMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR

AĞRI 1: CEMAL KAYA ORTAOKUL-LİSE

ANKARA-1: NAZMİ ARDIÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ESKİ EMNİYET MÜDÜRÜ
ANKARA-1: FARUK ARSLANDOK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ BANKACI
ANKARA-1: AHMET YALAVAÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL YÜKSEK MÜHENDİS
ANKARA-1: TUFAN SEVİM ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
ANKARA-1: MELEK ALTINTAŞ ORTAOKUL-LİSE İŞÇİ
ANKARA-1: BERAT ÖZER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETMEN
ANKARA-1: ÇAĞLAR ÇAĞANLAR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İÇ MİMAR
ANKARA-1: ERCAN YENAL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ALBAY
ANKARA-1: MEHMET OKTAY KALLİOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SERBEST TİCARET
ANKARA-2: TANER PEHLİVAN ORTAOKUL-LİSE MUHASEBECİ
ANKARA-2: YURT ATAYÜN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ
ANKARA-2: GÖKMEN GÜRKAN İLKOKUL DANIŞMAN
ANKARA-2: MEHMET SEDAT FIRAT ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MEMUR
ANKARA-2: ABDULKADİR YILMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ÖĞRETMEN
ANKARA-2: FARUK NESİMİ GÖZÜBÜYÜK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MOBİLYA TİCARETİ

ANTALYA: HASAN SUBAŞI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT
ANTALYA: RAUF TEMEL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL HARİTA TEKNİKERİ

ARDAHAN: SAFFET KAYA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST

BALIKESİR: ÖMER ALBAYRAK ORTAOKUL-LİSE SERBEST MESLEK
BALIKESİR: İSMAİL YAŞAR İLKOKUL ÇİFTÇİ

BATMAN: FERİT TUNÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL GAZETECİ
BATMAN: AYDIN GÖK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR
BATMAN: HALİME İNAN ORTAOKUL-LİSE SERBEST

BİNGÖL: MEHMET REŞİT ÖZMEN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
BİNGÖL: SAİT ŞAHİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

BİTLİS: CENGİZ KARAKAYA İLKOKUL ESNAF

BURSA: ŞÜKRÜ TINAS İLKOKUL MİLLİ PİYANGOCU
BURSA: UMUT IŞIK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MAKİNA MÜHENDİSİ
BURSA: AYDIN İLHAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL TİCARET
BURSA: SİYASETTİN ÖZAYDIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ŞAİR YAZAR
BURSA: MEHMET ÜMİT YAŞAR YALÇIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT
BURSA: YUSUF YILMAZ İLKOKUL İNŞAAT TEKNİKERİ

DENİZLİ : MUSTAFA ÖZDEMİR ESMEK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ESNAF

DİYARBAKIR: ABDULLAH ARZAKÇI İLKOKUL
DİYARBAKIR: ZEKERİYA YAPICIOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

DÜZCE: AYŞE PİŞKİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ HEMŞİRE
DÜZCE: BİROL ŞAHİN ORTAOKUL-LİSE ESNAF

ERZURUM: ABDUSSELAM EFE ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ
ERZURUM: DURSUN GÜNEŞ İLKOKUL SİYASETÇİ

ESKİŞEHİR: NECDET KARACA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
ESKİŞEHİR: OSMAN SİVRİCAN ORTAOKUL-LİSE
ESKİŞEHİR: TİMUR ŞAHAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
ESKİŞEHİR: MEHMET IŞIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
ESKİŞEHİR: MUHARREM ŞENEL

HAKKARİ: FEHMİ ÖZTUNÇ ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ

HATAY: BERKAY DURAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR
HATAY: ZARİF KOCA ORTAOKUL-LİSE SERBEST MUHASEBECİ
HATAY: ATİLA DURAN ORTAOKUL-LİSE TÜCCAR
HATAY: REFİK ERYILMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT
HATAY: CEMİL KİMYONOK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ÖĞRETMEN
HATAY: NİHAT TAŞKIN İLKOKUL GAZETECİ YAZAR
HATAY: ABDULGANİ TAZEOĞLU İLKOKUL SERBEST

İSTANBUL-1: MİHRİYE NEVRA ÖLÇER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
İSTANBUL-1: SAADET YILMAZ ORTAOKUL-LİSE SERBEST
İSTANBUL-1: KURTULUŞ ALADOGAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SERBEST
İSTANBUL-1: İLBAY ÇEP ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MÜHENDİS
İSTANBUL-1: LEVENT SEKBAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
İSTANBUL-1: METİN KAYA ORTAOKUL-LİSE SERBEST
İSTANBUL-1: ALİ FUAT YILMAZER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ
İSTANBUL-1: GÜNSEL AVCI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR
İSTANBUL-1: METE GÜNDOĞAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETİM ÜYESİ
İSTANBUL-1: SEÇKİN İLKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST
İSTANBUL-1: YALÇIN KARADAŞ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR
İSTANBUL-1: YILMAZ KARABUL ORTAOKUL-LİSE ESNAF
İSTANBUL-1: RECEP DİNLER ORTAOKUL-LİSE MEMUR
İSTANBUL-1:MEHMET SAİT DURMUŞ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR
İSTANBUL-1: ERSAN GÖKGÖZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL GAYRİMENKUL DANIŞMANI
İSTANBUL-2: NİHAT AKMAN ORTAOKUL-LİSE ESNAF
İSTANBUL-2: HALİL İBRAHİM YAYLAGÜL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ
İSTANBUL-2: ALİ İHSAN AKSAMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ÖĞRETMEN
İSTANBUL-2: ZAKİR BATUHAN AYDAGÜL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL PAZARLAMA
İSTANBUL-2: OSMAN LEVENT SOYARSLAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MÜHENDİS
İSTANBUL-2: YETKİN İLKER JANDAR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT
İSTANBUL-2: METİN ŞENTÜRK ORTAOKUL-LİSE SANATÇI
İSTANBUL-2: REFİK ÖZMEN ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ
İSTANBUL-2: YAKUB SAYGILI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ
İSTANBUL-2: SERDAR ASLAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL TURİZCİMCİ
İSTANBUL-2: DOĞUKAN HUZUR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL RESEPSİYONİST
İSTANBUL-2: MESUT ÜLKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ SUBAY
İSTANBUL-2: BİROL ŞAHİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL-2: SERDAL BİRİCİK ORTAOKUL-LİSE ESNAF
İSTANBUL-2: FATMA RAGİBE KANIKURULOĞOĞLU ORTAOKUL-LİSE AVUKAT KATİBESİ
İSTANBUL-2: MEHMET AKİF ÜNER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ESKİ BAŞKOMİSER
İSTANBUL-2: HASAN TAHSİN ÇELEBİCAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İNŞAAT MÜHENDİSİ
İSTANBUL-2: TURGUT YENİLMEZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT
İSTANBUL-2: İSMET ŞAHİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL YAZAR
İSTANBUL-2: HASAN GÜZEL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SERBEST
İSTANBUL-3: OSMAN PAMUKOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ASKER
İSTANBUL-3: DERYA KÜÇÜKOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETMEN
İSTANBUL-3: HARUN KÜÇÜKOĞLU ORTAOKUL-LİSE SERBEST
İSTANBUL-3: ÖMER COŞKUN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR
İSTANBUL-3: FERZENDE GÜNANA İLKOKUL EMLAKÇI
İSTANBUL-3: ZEYNEP EBRU PUHALOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL RESTORATÖR
İSTANBUL-3: VOLKAN IŞIK İLKOKUL MÜTEAHHİT
İSTANBUL-3: KENAN KAPLAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ
İSTANBUL-3: İPEK BOZKURT ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR
İSTANBUL-3: İLHAN SARP ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ
İSTANBUL-3: BÜLENT TİMUR DEMİRGİL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR
İSTANBUL-3: YAŞAR YOLCULAR İLKOKUL SERBEST
İSTANBUL-3: HAKAN ŞÜKÜR ORTAOKUL-LİSE MİLLETVEKİLİ
İSTANBUL-3: DİLAVER ARSLAN ORTAOKUL-LİSE SERBEST
İSTANBUL-3: BERKAN ÇELİK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR
İSTANBUL-3: KADER ATASOY ORTAOKUL-LİSE ESNAF

İZMİR: AYDEMİR KAPLAN ORTAOKUL-LİSE
İZMİR: KENAN HALAT İLKOKUL
İZMİR: ÖZGE SEÇKİNER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
İZMİR: AHMET BUDAK İLKOKUL
İZMİR: CEVAT YOL İLKOKUL
İZMİR: ALİ ADIGÜZEL ORTAOKUL-LİSE
İZMİR: İLHAN İŞBİLEN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
İZMİR: ALİ İHSAN ERDENİLGEN ORTAOKUL-LİSE
İZMİR: MÜHİTTİN AĞIRMAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
İZMİR: NEZİR SİNCAR
İZMİR: SEFA BİLİR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
İZMİR: KEMAL AKÇA ORTAOKUL-LİSE
İZMİR: MUHARREM SUBAŞİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
İZMİR: NERİMAN FİDAN ORTAOKUL-LİSE
İZMİR-: MEHMET ŞENER ÖZTERZİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

KAHRAMANMARAŞ: AHMET KAYIRAN ORTAOKUL-LİSE ŞOFÖR
KAHRAMANMARAŞ: İSMAİL AKBAŞ ORTAOKUL-LİSE SERBEST MESLEK

KAYSERİ: MUHAMMET EMİN KARAPAÇA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
KAYSERİ: EMİNE SEZGİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
KAYSERİ: FAHRETTİN AKCAKOCA ORTAOKUL-LİSE

KIRIKKALE: AYŞEGÜL BİŞKİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
KIRKLARELİ: BİLAL BOYLU ORTAOKUL-LİSE SERBEST

KOCAELİ: AHMET KARAN İLKOKUL GEMİ KAYNAKCISI
KOCAELİ: İBRAHİM LAYIK İLKOKUL ESNAF
KOCAELİ: KADİR YILDIRIMER ORTAOKUL-LİSE SERBEST MESLEK
KOCAELİ: MEHMET DOĞAN ORTAOKUL-LİSE İŞÇİ
KOCAELİ: YUSUF BAŞ İLKOKUL GEMİ MAKİNA YAĞCISI
KOCAELİ: KADİR BÖLEN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

KONYA: YAVUZ TUNCAY DERELİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

KÜTAHYA: MEHMET RIZA GÜLEREN İLKOKUL İŞ ADAMI

MALATYA: MÜNİR DOĞAN ÖLMEZTOPRAK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İŞADAMI
MALATYA: ALİ ÖZŞEKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL HARİTA TEKNİKERİ
MALATYA: ALİ YALÇIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR

MANİSA: TEVFİK DİKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ YARBAY
MANİSA: HAKAN OLTAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST

MARDİN: SELAMETTİN TELLİOĞLU ORTAOKUL-LİSE VAKIF GENEL BAŞKANI
MARDİN: ŞAKİR NUHOĞLU ORTAOKUL-LİSE İŞ ADAMI
MARDİN: MAHMUT KILINÇ ORTAOKUL-LİSE ARAŞTIRMACI YAZAR

MERSİN: MÜRÜVVET BOZNA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

MUĞLA : OKTAY ŞENSES İLKOKUL ESNAF

ORDU: TEKİN TURAL ORTAOKUL-LİSE ASTSUBAY EMEKLİ

SAKARYA: ÖZCAN DERİNBAY ORTAOKUL-LİSE EMEKELİ İŞÇİ
SAKARYA: COŞKUN SAMUR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMELİ ÖĞRETMEN
SAKARYA: YAVUZ SOYDAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETİM ÜYESİ
SAKARYA: MUSTAFA KAŞKAŞ ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ
SAMSUN: SAİM SEZGİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İNŞAAT MÜHENDİSİ
SAMSUN: ALİ KEMAL BOZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
SAMSUN: FEYTULLAH GÜNDEM ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
SAMSUN: SERDAR ŞENOCAK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

SİİRT: MEMET FADIL AKGÜNDÜZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ELEKTRİK MÜHENDİSİ
SİİRT: SELAHATTİN ARSLANBUĞUL İLKOKUL FOTOĞRAFÇI

SİVAS: AHMET YILDIZ İLKOKUL EMEKLİ

ŞANLIURFA: FATİH MEHMET BUCAK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST
ŞANLIURFA: MEHMET NEDİM ÖBEK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MÜHENDİS
ŞANLIURFA: İBRAHİM ESKİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EĞİTİMCİ
ŞANLIURFA: MEHMET YAVUZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EĞİTİMCİ YAZAR
ŞANLIURFA: İSA YALDIZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SPOR EĞİTİM UZMANI
ŞANLIURFA: İBRAHİM HALİL GÖĞÜŞ ORTAOKUL-LİSE ÜLKESEL REHBER TERCÜMAN
ŞANLIURFA: MUSTAFA GÖKTAŞ İLKOKUL İŞADAMI

ŞIRNAK : ŞAHZADE DEMİR ORTAOKUL-LİSE SERBEST

TEKİRDAĞ: ERDEM KARAMAN İLKOKUL

TRABZON: MEHMET KILIÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İNŞAAT TEKNİKERİ

UŞAK: AYHAN YILDIRIM ORTAOKUL-LİSE SERBEST

VAN: İDRİS AHİ ORTAOKUL-LİSE ESNAF
VAN: MEHMET MEHDİ OĞUZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT
VAN: MURAT SİLAHTAROĞLU ORTAOKUL-LİSE SERBEST

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER