Kırklareli'nde 'Tarım ve İnsan' fotoğraf sergisi

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce, 'Tarım ve İnsan" fotoğraf sergisi açıldı.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın...

Kırklareli'nde 'Tarım ve İnsan' fotoğraf sergisi

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce, 'Tarım ve İnsan" fotoğraf sergisi açıldı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesi amacıyla düzenlenen 9'uncu Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması sonucunda 150 eserden oluşan sergi, Kırklareli Vali Yardımcısı Erdoğan Beypınar tarafından, Kültür Merkezinde düzenlenen törenle açıldı.

Beypınar, açılış töreninde yaptığı konuşmada, serginin hayırlı, uğurlu olması temennisinde bulundu.

Sergide birbirinden farklı güzel fotoğrafların yer aldığını ifade eden Beypınar, serginin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Beypınar, yarışmanın toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini amaçladığını bildirdi.

Daha sonra Beypınar ve beraberindekiler sergiyi gezerek fotoğraflar hakkında bilgi aldı.

Açılış törenine, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ümit Ortan, Atatürk Toprak ve Su Kaynakları Araştırma Enstitüsü Müdürü Fatih Bakanoğulları, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER